Winchester sx2 vs Remington 1100

Δυο οπλα με τελειως διαφορετικο κοντακι καταρχας το ρεμη τερμα χαμηλο το γουιν τερμα ψιλο χωρις καστ και τα δυο η σχ2 πιο αξιοπιστη και πιο απλη με δυευριμενο αυλο το θεμα ειναι πια σου καθετε καλυτερα και ποσο υπομονη εχεις η βρυζεις οταν κυνηγας αν κουβαλας βαλιτσακι με εργαλεια η ανταλακτικα
 
Αν κ ρεμιγκτον θα παρεις θα σου πω οτι η Sx2 ειναι σε ολα πολυ ανωτερο οπλο απο την 1100
Να πω την αλήθεια 1100 είχα δύο φορές ξέρω πολλά αυτό που δεν ξέρω καθόλου είναι για την sx2 (δεν το ξέρω καθόλου) γι'αυτό ήθελα μία γνώμη από ανθρώπους που τα ξέρουν και τα δύο πάντως ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σάς
 
Δυο οπλα με τελειως διαφορετικο κοντακι καταρχας το ρεμη τερμα χαμηλο το γουιν τερμα ψιλο χωρις καστ και τα δυο η σχ2 πιο αξιοπιστη και πιο απλη με δυευριμενο αυλο το θεμα ειναι πια σου καθετε καλυτερα και ποσο υπομονη εχεις η βρυζεις οταν κυνηγας αν κουβαλας βαλιτσακι με εργαλεια η ανταλακτικα
Βαλιτσακι κουβαλούσα με την παλιά 1100 που είχα.αλλα τουφέκια φαρμάκι τώρα για την Winchester δεν ξέρω τίποτα
 
Όχι τα Remington τα έχω πουλήσει .και τώρα θέλω να δώσω ένα marocchi που έχω .και θέλω να πάρω καραμπίνα και σκέφτομαι κάτι τέτοιο
Πούλησες 2 remington, θα πουλήσεις ένα marocchi για να πάρεις πάλι Remington;

Τα Rem γιατί τα πούλησες ;

Sx2 από εμένα ...
 
Το πρώτο ήταν η παλιά 1100 ήταν τέλειο πάνω μου μου καθόταν τέλεια και τουφέκια φαρμάκι αλλά επειδή ήταν μεταχειρισμένο και πρέπει να ήταν χιλιοδουλεμενω με τρέλανε στις εμπλοκές το πήγα σε πόσους μάστορες αλλά οι πατουρες από μέσα ήταν φαγομενες και το έδωσα στον θείο μου .μετά από κάποια χρόνια πήρα στα χέρια μου σε τέλεια κατάσταση την 1100 G3 ( θα σου πω για αυτό το όπλο ότι απλά το μετάνιωσα, ανάθεμα το κεφάλι μου) και αυτά.......
 
Πούλησες 2 remington, θα πουλήσεις ένα marocchi για να πάρεις πάλι Remington;

Τα Rem γιατί τα πούλησες ;

Sx2 από εμένα ...

Πούλησες 2 remington, θα πουλήσεις ένα marocchi για να πάρεις πάλι Remington;

Τα Rem γιατί τα πούλησες ;

Sx2 από εμένα ...
Το πρώτο ήταν η παλιά 1100 ήταν τέλειο πάνω μου μου καθόταν τέλεια και τουφέκια φαρμάκι αλλά επειδή ήταν μεταχειρισμένο και πρέπει να ήταν χιλιοδουλεμενω με τρέλανε στις εμπλοκές το πήγα σε πόσους μάστορες αλλά οι πατουρες από μέσα ήταν φαγομενες και το έδωσα στον θείο μου .μετά από κάποια χρόνια πήρα στα χέρια μου σε τέλεια κατάσταση την 1100 G3 ( θα σου πω για αυτό το όπλο ότι απλά το μετάνιωσα, ανάθεμα το κεφάλι μου) και αυτά.......
 
Back
Top