Way of the Hunter! Παιχνίδι προσομοίωσης

Ανοιγω το θεμα για το απόλυτο παιχνίδι προσομοίωσης για κυνήγι.
Συνάδελφοι ενα παιχνίδι για ολους εμάς επιτέλους!
Επιστρατεύτηκαν βετεράνοι κυνηγοί, οδηγοί κυνηγών, σκοπευτές και πάρα πολλοί ακομα για να φτιάξουν ενα πραγματικά αληθοφανές παιχνίδι απόλυτης προσομοίωσης ΚΥΝΗΓΙΟΥ
Έχει τα παντα κυριολεκτικά οπως τα βιώνουμε.
Πραγματικα αξίζει για να περνάνε καποιες ώρες.Προσωπικα επειδη είμαι ναυτικός ενα μπαρκο 7μηνο το εβγαλα με το παιχνίδι αυτο και περιττό να σας πω ημασταν 3 συνάδελφοι κυνηγοί μεσα στο βαπορι και καθε μερα εκτος δουλειάς γινοτανε χαμός απο ντουφεκιδια😂
Επίσης εχει και on-line που μπορούμε να μπαίνουμε.
Δουλεύει με το steam εξαιρετικά
Οποιος θελει μπορω να βοηθήσω!Screenshot_2024-02-28-10-25-07-357-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 
Που το βρίσκουμε αυτό???
Κατεβάζεις στον υπολογιστή το steam ή το epic games και μετα αγοράζεις και κατεβαζεις το παιχνίδι
Μη παρεξηγηθω δεν εχω κανενα κομισιον απλα εγω το εκανα απο εκει αν το βρει κανενας να το κατεβασει free ισως και μα γινεται απλα δε το χω ψαξει...
 
Κατεβάζεις στον υπολογιστή το steam ή το epic games και μετα αγοράζεις και κατεβαζεις το παιχνίδι
Μη παρεξηγηθω δεν εχω κανενα κομισιον απλα εγω το εκανα απο εκει αν το βρει κανενας να το κατεβασει free ισως και μα γινεται απλα δε το χω ψαξει...
Κανόνισε, να το πάρει πρέφα ο Αραμπατζής και να ζητάει άδεια...
 
Ανοιγω το θεμα για το απόλυτο παιχνίδι προσομοίωσης για κυνήγι.
Συνάδελφοι ενα παιχνίδι για ολους εμάς επιτέλους!
Επιστρατεύτηκαν βετεράνοι κυνηγοί, οδηγοί κυνηγών, σκοπευτές και πάρα πολλοί ακομα για να φτιάξουν ενα πραγματικά αληθοφανές παιχνίδι απόλυτης προσομοίωσης ΚΥΝΗΓΙΟΥ
Έχει τα παντα κυριολεκτικά οπως τα βιώνουμε.
Πραγματικα αξίζει για να περνάνε καποιες ώρες.Προσωπικα επειδη είμαι ναυτικός ενα μπαρκο 7μηνο το εβγαλα με το παιχνίδι αυτο και περιττό να σας πω ημασταν 3 συνάδελφοι κυνηγοί μεσα στο βαπορι και καθε μερα εκτος δουλειάς γινοτανε χαμός απο ντουφεκιδια😂
Επίσης εχει και on-line που μπορούμε να μπαίνουμε.
Δουλεύει με το steam εξαιρετικά
Οποιος θελει μπορω να βοηθήσω!View attachment 86404
Ωραιο το παιχνίδι αυτο....θα πιάνουμε όριο το σεπτέμβρη, καθως θα είμαστε για τρυγόνια........ .sarcastic.
 
Το παιχνίδι ειναι αχανές, απαιτεί δυνατό υπολογιστή, χρειάζεται κάποιος αρκετό ελεύθερο χρόνο για να μπορέσει να προχωρήσει την ιστορία είχα κολλήσει σε μια αποστολή με κατι αρκουδες και τελικά το σταμάτησα επειδή δεν έχω το χρονικό περιθώριο να ασχοληθώ ίσως στο μέλλον να το συνεχίσω. Αξίζει πάντως και το λέω εγώ που παίζω σπάνια βιντεοπαιχνίδια με κράτησε στη οθόνη για μέρες.
 
Το παιχνίδι ειναι αχανές, απαιτεί δυνατό υπολογιστή, χρειάζεται κάποιος αρκετό ελεύθερο χρόνο για να μπορέσει να προχωρήσει την ιστορία είχα κολλήσει σε μια αποστολή με κατι αρκουδες και τελικά το σταμάτησα επειδή δεν έχω το χρονικό περιθώριο να ασχοληθώ ίσως στο μέλλον να το συνεχίσω. Αξίζει πάντως και το λέω εγώ που παίζω σπάνια βιντεοπαιχνίδια με κράτησε στη οθόνη για μέρες.
Ψάξε το the hunter classic. Λογικά θα το υποστηρίζει ένας παλιός υπολογιστής. Τώρα δεν ξέρω όμως πόσο παλιός είναι και τι χαρακτηριστικά έχει. Μπορείς να το κατεβάσεις και από το σάιτ τους και από το steam. Καλό και παλιό και το κυριότερο απ'όλα δωρεάν. Βέβαια τα γραφικά δεν είναι αυτά που θα περίμενες αλλά για την εποχή που βγήκε ήταν ένα από τα καλύτερα. Τώρα όσον αφορά τον εξοπλισμό εντός παιχνιδιού σου δίνει το steam ένα βασικό κιτ αλλά τα υπόλοιπα είτε τα αγοράζεις παίζοντας είτε πλερουά (που λένε και στο χωριό μου). Οτιδήποτε άλλο ευχαρίστως να βοηθήσω όποιον θέλει για το συγκεκριμένο γιατί το έπαιζα χρόνια.
 
Το παιχνίδι ειναι αχανές, απαιτεί δυνατό υπολογιστή, χρειάζεται κάποιος αρκετό ελεύθερο χρόνο για να μπορέσει να προχωρήσει την ιστορία είχα κολλήσει σε μια αποστολή με κατι αρκουδες και τελικά το σταμάτησα επειδή δεν έχω το χρονικό περιθώριο να ασχοληθώ ίσως στο μέλλον να το συνεχίσω. Αξίζει πάντως και το λέω εγώ που παίζω σπάνια βιντεοπαιχνίδια με κράτησε στη οθόνη για μέρες.
Αν θες κανονίζουμε online
 
Back
Top