Vostok MU8

Status
Not open for further replies.
Ναι. Έχω σκοπό να δώσω 4 το 1 έφυγε και να φτιάξω 1 ακόμα και τον σχεδιασμό της βάσης όπως το θέλω. Θα δούμε τι θα μας πουν και τα μαστόρια!
Ναι το όπλο είναι τανκς!! Και απίστευτο στο κυνήγι! Αλλά είπαμε, η λόξα πληρώνεται!!
 
Ναι. Έχω σκοπό να δώσω 4 το 1 έφυγε και να φτιάξω 1 ακόμα και τον σχεδιασμό της βάσης όπως το θέλω. Θα δούμε τι θα μας πουν και τα μαστόρια!
Ναι το όπλο είναι τανκς!! Και απίστευτο στο κυνήγι! Αλλά είπαμε, η λόξα πληρώνεται!!
τα υπόλοιπα 3 ;;; απλά έχω λαχτάρα να βλέπω όπλα .sarcastic. χαλάω το θέμα βέβαια αλλά για σκάλισμα βάσης εννοείς πιο πάνω;
 
τα υπόλοιπα 3 ;;; απλά έχω λαχτάρα να βλέπω όπλα .sarcastic. χαλάω το θέμα βέβαια αλλά για σκάλισμα βάσης εννοείς πιο πάνω;
Το merkel 60lux που είναι στην πιο πάνω αγγελεία και περιμένω απάντηση θετική ή αρνητική για ένα αλλο που έχω και με αθγό θα πορευθώ αν το δώσω τι τελικά θα φτιάξω.
Όχι το σκάλισμα , τα πολύ έντονα δεν μου πολυ αραίσουν, ένα απαλό σκρολ και αρκετή γυαλισμένη σωστά επιφάκεια μετάλου μου αραισει. Κάποια ενυσχητικά νεύρα και λεπτομέριες στα φένσες θέλω να κάνω. Πάντα για ποζέ μιλάμε. Υπάρχει αυτό που θέλω αλλά από μία εταιρεια με οχι τόσο αξιόπιστους μηχανισμούς.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top