To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
΄Καλησπερα στην παρεα.Ειμαι ο Σταυρος απο Αθηνα. Λατρης του κυνηγιου και του πηλινου στοχου.
Δυστυχως λογω ελλειψεως χρονου κυνηγαω μονο με τη σκεψη το τελευταιο διαστημα.
Χαιρομαι που ειμαι στην οικογενεια σας και ειμαι σιγουρος οτι εχω να παρω πολλα απο την εμπειρια και το μερακι σας
Καλημέρα και καλώς ήρθες Σταύρο!.welcome.
 
΄Καλησπερα στην παρεα.Ειμαι ο Σταυρος απο Αθηνα. Λατρης του κυνηγιου και του πηλινου στοχου.
Δυστυχως λογω ελλειψεως χρονου κυνηγαω μονο με τη σκεψη το τελευταιο διαστημα.
Χαιρομαι που ειμαι στην οικογενεια σας και ειμαι σιγουρος οτι εχω να παρω πολλα απο την εμπειρια και το μερακι σας
Σταύρο , καλως ήρθες....
.welcome.
 
Σε ευχαριστω Ηλια.
Μενω Γλυφαδα. Λογω διαμερισματος και ελλειψεως σκυλου κυνηγαω τα καρτερισια, τσιχλα και τρυγονι.
Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι λατρης της ιδιογομωσης
Καλώς ήρθες στην παρέα Σταύρο..:)
 
΄Καλησπερα στην παρεα.Ειμαι ο Σταυρος απο Αθηνα. Λατρης του κυνηγιου και του πηλινου στοχου.
Δυστυχως λογω ελλειψεως χρονου κυνηγαω μονο με τη σκεψη το τελευταιο διαστημα.
Χαιρομαι που ειμαι στην οικογενεια σας και ειμαι σιγουρος οτι εχω να παρω πολλα απο την εμπειρια και το μερακι σας
Σταύρο καλωσόρισες!!!
 
΄Καλησπερα στην παρεα.Ειμαι ο Σταυρος απο Αθηνα. Λατρης του κυνηγιου και του πηλινου στοχου.
Δυστυχως λογω ελλειψεως χρονου κυνηγαω μονο με τη σκεψη το τελευταιο διαστημα.
Χαιρομαι που ειμαι στην οικογενεια σας και ειμαι σιγουρος οτι εχω να παρω πολλα απο την εμπειρια και το μερακι σας
Σταύρο καλώς όρισες στην παρέα του HL. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε όλα τα μέλη να σε βοηθήσουμε. Περιμένουμε και τις εμπειρίες σου!
 
Γεια σας και από έμενα , έχει κάπου 1,5 χρόνο που παρακολουθώ το φόρουμ και μάλλον ήρθε η ώρα να πω και εγώ μια καλησπέρα .
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Κώστα .welcome.
Πες μερικά πράγματα για εσένα, από πια περιοχή είσαι τι κυνηγια κανεις.
 
Δεν είμαι έμπειρος κυνηγός με κολλήσαν κάτι φίλοι με τα υδρόβια και έχει 3 χρόνια τώρα που έκανα στην άκρη το κύριο πάθος μου και έβαλα μέσα το παπί (όταν έχει) . Και κάπου εδώ θα χρειαστώ γνώμες και απόψεις από την εμπειρία σας.
 
Γειάς σας παληκάρια....Σας παρακολουθώ καιρό κ επιτέλους έκανα εγγραφή...κυνηγώ με κουρτσχααρ μόνο πουλιά....Μ αρέσουν βέβαια και ο βάλτος και το καρτέρι σε τσίχλες...Λίγο απ' όλα δηλαδή...Να μασάτε καλά να τα λέμε παιδιά...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top