To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα Ομάδα ο πατέρας μου Περδικάρης φανατικός και μετά μόνο μπεκάτσα!!
Το ίδιο γίναμε και εγώ κι ο αδερφός μου έχουμε γυρίσει όλα τα βουνά του πάρνωνα!!
Παλιά είχαμε κουρτσχαρ αλλά τώρα έχουμε εθιστεί στα ποιντερ!!! Πλέον ο πατέρας το γύρισε στον λαγό και μαθαίνω και απο εκεί κάποια πράγματα όταν πηγαίνω να τον βοηθήσω!
Καλημέρα σε όλους! Αγάπη και σεβασμό στο θήραμα και στην φύση συνάδελφοι
 
Καλημέρα Ομάδα ο πατέρας μου Περδικάρης φανατικός και μετά μόνο μπεκάτσα!!
Το ίδιο γίναμε και εγώ κι ο αδερφός μου έχουμε γυρίσει όλα τα βουνά του πάρνωνα!!
Παλιά είχαμε κουρτσχαρ αλλά τώρα έχουμε εθιστεί στα ποιντερ!!! Πλέον ο πατέρας το γύρισε στον λαγό και μαθαίνω και απο εκεί κάποια πράγματα όταν πηγαίνω να τον βοηθήσω!
Καλημέρα σε όλους! Αγάπη και σεβασμό στο θήραμα και στην φύση συνάδελφοι
Καλώς ήρθες φίλε!!!Κρατάμε την τελευταία πρόταση σου!!!
 
Καλημέρα Ομάδα ο πατέρας μου Περδικάρης φανατικός και μετά μόνο μπεκάτσα!!
Το ίδιο γίναμε και εγώ κι ο αδερφός μου έχουμε γυρίσει όλα τα βουνά του πάρνωνα!!
Παλιά είχαμε κουρτσχαρ αλλά τώρα έχουμε εθιστεί στα ποιντερ!!! Πλέον ο πατέρας το γύρισε στον λαγό και μαθαίνω και απο εκεί κάποια πράγματα όταν πηγαίνω να τον βοηθήσω!
Καλημέρα σε όλους! Αγάπη και σεβασμό στο θήραμα και στην φύση συνάδελφοι
Καλώς ήρθες φίλε!
 
Erdem'i şirketimize ve topluluğumuza hoş geldiniz! Aramızda olduğun için çok mutluyuz! Sizden sık sık haber almak ve sevgili avcılık faaliyetimiz hakkında birlikte tartışmak için sabırsızlanıyoruz. Askerliğimin neredeyse tamamını Poros ve Feres bölgelerinde geçirdim ve hem Rum hem de Türk tarafındaki tüm bu yerlerin harika ördek ve kaz avlanma alanları ile kutsandığını gördüm. Avlarınız sırasında köpeğiniz var mı; kullandığın tüfek ne Kullandığınız kartuşlardan bazılarını ilgili başlıklarda sunmuşsunuz...
I found it nice, I am very happy to be among you, I do not use dogs for water bird hunting. but I have a segugio Italiano dog for rabbit hunting. I have 4 rifles, 3 of them are domestic production and one Winchester
 
SelamlarHello, my name is Erdem from Turkey. I'm in the town of Enez, opposite Alexanderepoli, Greece. My favorite hunts are duck and goose.
Καλημέρα είμαι παγανιερης γουρούνας από κοζανη κ κυνηγάω κ μπεκατσα με ένα κολλητό μου...Έχω τρέλα με τα σκυλιά ....μου αρέσει η περιπέτεια στο δάσος ......
Καλημέρα και από μένα Μάνος από Αθήνα έχω τρέλα με την φάσσα και την ιδιογομωση..καλές ντουφεκιες σε όλους..
Καλώς ήρθατε παλικάρια!
 
Καλημέρα Ομάδα ο πατέρας μου Περδικάρης φανατικός και μετά μόνο μπεκάτσα!!
Το ίδιο γίναμε και εγώ κι ο αδερφός μου έχουμε γυρίσει όλα τα βουνά του πάρνωνα!!
Παλιά είχαμε κουρτσχαρ αλλά τώρα έχουμε εθιστεί στα ποιντερ!!! Πλέον ο πατέρας το γύρισε στον λαγό και μαθαίνω και απο εκεί κάποια πράγματα όταν πηγαίνω να τον βοηθήσω!
Καλημέρα σε όλους! Αγάπη και σεβασμό στο θήραμα και στην φύση συνάδελφοι
8anos
καλώς ήρθες αδερφέ καλή διαμονή .welcome.
 
Καλησπέρα σε όλους! Παναγιώτης απο Καλαμάτα.32 ετών!Μου αρέσουν όλα τα κυνήγια με αγαπημένο αυτό της μπεκάτσας!Έχω στην κατοχή μου ένα Drahthaar και λατρεύω αυτή τη ράτσα!
Καλημέρα είμαι παγανιερης γουρούνας από κοζανη κ κυνηγάω κ μπεκατσα με ένα κολλητό μου...Έχω τρέλα με τα σκυλιά ....μου αρέσει η περιπέτεια στο δάσος ......
Καλημέρα και από μένα Μάνος από Αθήνα έχω τρέλα με την φάσσα και την ιδιογομωση..καλές ντουφεκιες σε όλους..
Παναγιώτη,Γιάννη και Μανώλη καλώς ήλθατε στην ομάδα μας...!! :)
 
Καλημέρα είμαι παγανιερης γουρούνας από κοζανη κ κυνηγάω κ μπεκατσα με ένα κολλητό μου...Έχω τρέλα με τα σκυλιά ....μου αρέσει η περιπέτεια στο δάσος ......
Καλωσήρθες Γιάννη στην παρέα μας. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top