To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στέφανος από Λάρισα, αποκλειστικά αερο-σκοποβολή! Καλώς σας βρίσκω και συγχαρητήρια για το forum!
Καλώς ήρθες Στέφανε !
Καλησπέρα σας
Είμαι ο Δημήτρης από Γιαννιτσά,
Κυνηγάω όλα τα θηράματα με Ντραχτααρ, σας διαβάζω καιρό και με έχετε βοηθήσει σε πολλούς προβληματισμούς μου.
Καλώς ήρθες Δημήτρη !
 
Νεοκλή καλώς ήλθες στην ομάδα μας!! :)
Με ποιές πυρίτιδες ασχολείσαι κ με τη όπλα ρίχνεις..;;;
Ελα αδερφε .
Στην Κυπρο λογω προβληματος εισαγωγης πυριτιδας , εχουμε μεγαλο προβλημα
Ως επι το πλειστον εχουμε μονο πυριτιδες της vectan και καποιοι τυχεροι εχουμε καποιες ποσοτητες παλαιου στοκ απο mb, f2 και καποιοι πιο τυχεροι , λιγο sokol και κουρουπατουα ...
 
Στέφανος από Λάρισα, αποκλειστικά αερο-σκοποβολή! Καλώς σας βρίσκω και συγχαρητήρια για το forum!
Καλώς ήρθες Στέφανε!
Καλησπέρα σας
Είμαι ο Δημήτρης από Γιαννιτσά,
Κυνηγάω όλα τα θηράματα με Ντραχτααρ, σας διαβάζω καιρό και με έχετε βοηθήσει σε πολλούς προβληματισμούς μου.
Καλώς ήρθες Δημήτρη!
 
Στέφανος από Λάρισα, αποκλειστικά αερο-σκοποβολή! Καλώς σας βρίσκω και συγχαρητήρια για το forum!
Καλησπέρα σας
Είμαι ο Δημήτρης από Γιαννιτσά,
Κυνηγάω όλα τα θηράματα με Ντραχτααρ, σας διαβάζω καιρό και με έχετε βοηθήσει σε πολλούς προβληματισμούς μου.
Καλώς ήρθατε Στέφανε και Δημήτρη!
 
Καλησπερα απο Κυπρο .
Νεος στο φορουμ σας και ομολογω οτι γουσταρω με 1000 τις ωραιες σας συζητησεις .
Φασσοκυνηγος μονο εδω και χρονια , μιας και στο νησι υπαρχουν αφθονα πουλια ολοχρονα .
Δικαννα εχουμε μονο , λατρης των Renato Gamba και των Kemen .

Καλημέρα από την Κύπρο.
Είμαι ο Νεοκλης .
Σας διαβάζω και σας χαίρομαι
Κυνηγώ αποκλειστικά την φάσσα και είμαι φανατικός ιδιογωμοτης
Αδέρφια εκ Κύπρου καλωσήρθατε στην οικογένειά μας! Καλή διαμονή!
 
Στέφανος από Λάρισα, αποκλειστικά αερο-σκοποβολή! Καλώς σας βρίσκω και συγχαρητήρια για το forum!
Καλωσήρθες Στέφανε στην παρέα μας. Έχουμε μέλη με γνώσεις και μεράκι στην αερο-σκοποβολή που μακάρι να σε βοηθήσουν σε ό,τι θες και να βοηθησεις και εσύ άλλους . Καλή διαμονή.
 
Καλησπέρα σας
Είμαι ο Δημήτρης από Γιαννιτσά,
Κυνηγάω όλα τα θηράματα με Ντραχτααρ, σας διαβάζω καιρό και με έχετε βοηθήσει σε πολλούς προβληματισμούς μου.
Καλωσήρθες Δημήτρη με το παντός θηράματος σκύλο σου. όντως φημίζεται η ράτσα για την πολυμορφικότητά της στα εργασιακά της καθήκοντα. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα.
 
Χαιρετώ όλη την ομάδα.
Είμαι ο Θόδωρος από Γιάννενα με χόμπυ το κυνήγι.
Κυνηγώ βασικά πέρδικα, παπιά και μπεκάτσα με benelli centro, benelli montefeltro comfort και bettinsoli diamond.
Καλώς σας βρήκα να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες.
 
Χαιρετώ όλη την ομάδα.
Είμαι ο Θόδωρος από Γιάννενα με χόμπυ το κυνήγι.
Κυνηγώ βασικά πέρδικα, παπιά και μπεκάτσα με benelli centro, benelli montefeltro comfort και bettinsoli diamond.
Καλώς σας βρήκα να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες.
Καλώς ήρθες Θεοδωρε! Καλά και ασφαλή κυνήγια!
 
Χαιρετώ όλη την ομάδα.
Είμαι ο Θόδωρος από Γιάννενα με χόμπυ το κυνήγι.
Κυνηγώ βασικά πέρδικα, παπιά και μπεκάτσα με benelli centro, benelli montefeltro comfort και bettinsoli diamond.
Καλώς σας βρήκα να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες.
Θοδωρα καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top