To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα.
Νεος μελος στην παρεα κυνηγος αλλα και ψαρας
Προσφατο χομπι και η συλλογη διαφορων φυσιγγιων, αλλα και παλιων κουτιων πυριτιδας.
Η αληθεια ειναι οτι γκουγκλαροντας προς ανευρεση τους ανακαλυψα την σελιδα.
Ευχαριστω
Σωτηρης
Καλώς ήρθες !
 
Με το καλο και οι νεοι Μηχαλης και Νικος, και ευχαριστω και παλι.

Υ.Σ Αν εχει καποιος την καλοσυνη, διοτι δεν γνωριζω του κανονες,υπαρχει εδω η δυνατοτητα προσωπικης επικοινωνιας μελη ;
Ευχαριστω
 
Με το καλο και οι νεοι Μηχαλης και Νικος, και ευχαριστω και παλι.

Υ.Σ Αν εχει καποιος την καλοσυνη, διοτι δεν γνωριζω του κανονες,υπαρχει εδω η δυνατοτητα προσωπικης επικοινωνιας μελη ;
Ευχαριστω
Σωτήρη πανω ψηλά θα δεις πως υπάρχει ένα εικονίδιο σαν φακελακι, δίπλα στην καμπάνα και την αναζήτηση, που πατώντας το, σου επιτρέπει να ξεκινήσεις προσωπικές συζητήσεις με άλλα μέλη
 
Σωτήρη πανω ψηλά θα δεις πως υπάρχει ένα εικονίδιο σαν φακελακι, δίπλα στην καμπάνα και την αναζήτηση, που πατώντας το, σου επιτρέπει να ξεκινήσεις προσωπικές συζητήσεις με άλλα μέλη
Ευχαριστω ειναι οκ τωρα.
Χθες δεν λειτουργουσε, κανεις τροπος
Και να πατουσες πανω στο προφιλ μελους ,δεν εβγαζε την επιλογη του πμ.
Τελος παντων μην κουραζω, θα χαρω να περιηγηθω την σελιδα, ευχαριστω και καλη συνεχεια.
 
Καλησπερα.
Νεος μελος στην παρεα κυνηγος αλλα και ψαρας
Προσφατο χομπι και η συλλογη διαφορων φυσιγγιων, αλλα και παλιων κουτιων πυριτιδας.
Η αληθεια ειναι οτι γκουγκλαροντας προς ανευρεση τους ανακαλυψα την σελιδα.
Ευχαριστω
Σωτηρης
Σωτηρη καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
Καλημέρα Κώστα καλή διαμονή !!!
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
Kαλωσήρθες στην παρέα μας Κώστα. Καλή διαμόνή και καλά ποσταρίσματα. Αναμένουμε τις εμπειρίες σου από όπλα, σκυλιά, κυνήγια και κάθε τι άλλο που μας απασχολεί στις σχετικές ενότητες.
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή !
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
Kαλωs ορισεs Κωστα.Και τι κυνηγια δεν εχει η ομορφη Φλωρινα.
 
καλημερα στη παρεα ημε νεω μελοσ στη παρεα ημε απο φλωρινα μου αρεσουν τα οπλα κινηγαω απο τα 18 μου χρωνια γενικα μου αρεση το κινηγη και τα σκιλια πιο πολλη κινηγαο γουρουνια .
καλο τριημερο σε ολη τη παρεα .
Καλώς ήρθες Κώστα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top