To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Здраво колеге.
Зовем се Никола из Крушевца, Србија.
од скоро ловца.
за сада од пушака које имам
Застава М80 Боцк 12/70
Застава М70 30-06
Извињавам се ако постоје грешке, користим тумача
Добродошли. Никола добар боравак
Dobrodošli. Nikola dobar boravak .welcome.
 
Καλώς τον Παναγιώτη! Έχουμε ήδη μια δυναμική παρουσία μελών από Κρήτη. Μακάρι να την αυξήσεις παραπάνω. Πες μας για τα κυνηγια που κάνεις. Και ο, τι άλλο θα μας κάνει να σε γνωρίσουμε περισσότερο.
Χρόνια πολλά σε όλους.συγνωμη για την καθυστέρηση.δεν ξέρω ακόμα πως γράφουμε εδώ.κυνηγω.απο 12 χρόνον μόνο με τη βουρια παρέα με τον θειο μου.εχουμε λίγα χρόνια διαφορά.αυτος μου έκανε δώρο και το πρώτο μου όπλο.ενα δίκανο breta στα 16 χρόνον.απο τότε κυνηγώ μόνο μαζί του.πανω από 30 χρόνια.( Είμαι 46)έχω μια μεγάλη συλλογή από όπλα και δυστυχώς έχω αλλάξει πολλά.κηνηγαω στο ανηγμα τρυγόνια φασσες μέχρι να ανηξει ο λαγός.τοτε και μέχρι το κλησημο του λαγού μόνο λαγό .και μετά μέχρι το κλησημο τέλειος τσίχλες φασσες.συγνωμη και πάλι που άργισα
Καλώς ήρθες Παναγιώτη στην παρέα μας .welcome.
 
Καλώς ήρθες Παναγιώτη στην παρέα μας .welcome.
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.μπορει κάποιος σας παρακαλώ να με βοηθήσει που γράφω για κάποιες απορίες που έχω .βλέπω πολλά παιδιά και γράφουν ποστ.δεν ξέρω πως να γράψω και να ρωτήσω κάποια πράγματα που θέλω όπως και να χαιρετήσω τα παιδιά εδώ μέσα.σας ευχαριστώ.
 
Καλές γιορτές Παναγιώτη και χρόνια πολλα (δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη ) πας σε οποιοδήποτε θέμα θέλεις να γράψεις είναι εύκολο .
Το μόνο που βρήκα είναι να απαντώ σε κάποιον άλλο φίλο.πχ σε σένα.αλλα δεν ξέρω πως να γράψω μια απορία που έχω .που να το γράψω εξ αρχής να το δουνε όλοι.αυτο δεν ξέρω.σε ευχαριστώ και παλι
 
Το μόνο που βρήκα είναι να απαντώ σε κάποιον άλλο φίλο.πχ σε σένα.αλλα δεν ξέρω πως να γράψω μια απορία που έχω .που να το γράψω εξ αρχής να το δουνε όλοι.αυτο δεν ξέρω.σε ευχαριστώ και παλι
Πανο οπως βλεπεις την σελιδα του φορουμ κατεβαινοντας προς τα κατω
εχει πολλες θεματολογιες απο καθημερινοτητα μεχρι οπλισμο εκπαιδευση καιρο κτλ
Επιλεγεις ενα θεμα που σε ενδιαφερει πχ Τα παντα ολα ...
εκει μολις ανοιξεις την σελιδα εχει πολλα ποστ πχ επικαιροτητα -αστεια ενδιαφεροντα -κυνηγετικη γωνια και το ποιο λατρεμενο Μαγγαλια και Σουβλες .my man.

Εκει επιλεγεις τι θες να γραψεις τι σε ενδιαφερει
και κατεβαινοντας στο τερμα της σελιδας σου εχει την επιλογη απαντηση
και εκει ξεκινας και γραφεις κτλ και στο τελος υποβολη απαντησης και εισαι κομπλε ;)
 
Πανο οπως βλεπεις την σελιδα του φορουμ κατεβαινοντας προς τα κατω
εχει πολλες θεματολογιες απο καθημερινοτητα μεχρι οπλισμο εκπαιδευση καιρο κτλ
Επιλεγεις ενα θεμα που σε ενδιαφερει πχ Τα παντα ολα ...
εκει μολις ανοιξεις την σελιδα εχει πολλα ποστ πχ επικαιροτητα -αστεια ενδιαφεροντα -κυνηγετικη γωνια και το ποιο λατρεμενο Μαγγαλια και Σουβλες .my man.

Εκει επιλεγεις τι θες να γραψεις τι σε ενδιαφερει
και κατεβαινοντας στο τερμα της σελιδας σου εχει την επιλογη απαντηση
και εκει ξεκινας και γραφεις κτλ και στο τελος υποβολη απαντησης και εισαι κομπλε ;)
Χρόνια σου πολλά σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου να είσαι καλα
 
Xαιρετω την ομάδα, με λένε Τάσο, είμαι από Αμαλιάδα - Ηλείας και κυνηγάω πάνω από 20 χρόνια αγριοχοιρους στα πάτρια εδάφη της κεντρικής Αρκαδίας, κατά προτίμηση με όπλα αερίων της winchester.
Καλώς ήρθες Τάσο και χρόνια πολλά!!!
 
Xαιρετω την ομάδα, με λένε Τάσο, είμαι από Αμαλιάδα - Ηλείας και κυνηγάω πάνω από 20 χρόνια αγριοχοιρους στα πάτρια εδάφη της κεντρικής Αρκαδίας, κατά προτίμηση με όπλα αερίων της winchester.
Καλωσηρθες στην παρέα μας ομο-οπλε Αρκάδα πατριώτη. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα.
 
Xαιρετω την ομάδα, με λένε Τάσο, είμαι από Αμαλιάδα - Ηλείας και κυνηγάω πάνω από 20 χρόνια αγριοχοιρους στα πάτρια εδάφη της κεντρικής Αρκαδίας, κατά προτίμηση με όπλα αερίων της winchester.
Καλως ήρθες Τασο καλη διαμονή!!
 
Xαιρετω την ομάδα, με λένε Τάσο, είμαι από Αμαλιάδα - Ηλείας και κυνηγάω πάνω από 20 χρόνια αγριοχοιρους στα πάτρια εδάφη της κεντρικής Αρκαδίας, κατά προτίμηση με όπλα αερίων της winchester.
Καλώς ήρθες Τάσο !!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top