To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γειά ρε πατρίδα!!
Επειδή κάποια παιδιά μου έστειλαν μήνυμα και με ρώταγαν αν είμαι ο Geronimo απο το Artemis και το go4-hunt...ναι αυτός είμαι και σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!
Καλός μας ήρθες φίλε Γιώργο . .welcome.
 
Καλησπέρα στην παρέα..Με λένε Βασίλη Γιατροπουλο και στο κυνήγι ασχολούμαι με ότι έχει πούπουλα χωρίς να βάζω ταμπέλα στον εαυτό μου..φασσας ..τσίχλας και κτλ...με πολλούς από εσάς γνωριζόμαστε θα χαρώ να γνωρίσω και άλλα άτομα...
Γεια σου φίλε Bill !!!! Καλώς όρισες στην διαδικτυακή μας παρέα ....Δεν μου λες , εκτός απο πούπουλα μήπως κυνηγάς και κάτι πορτοκαλί δισκάκια με ιδιαίτερο ζήλο τον τελευταίο καιρό ?????.yel.
 
Γεια σου φίλε Bill !!!! Καλώς όρισες στην διαδικτυακή μας παρέα ....Δεν μου λες , εκτός απο πούπουλα μήπως κυνηγάς και κάτι πορτοκαλί δισκάκια με ιδιαίτερο ζήλο τον τελευταίο καιρό ?????.yel.
Χαχαχ ναι όντως.. .hunter. Γεια σου ψηλέ φιλαράκι μου...
 
Την Καλημέρα μου και από εμένα,Γιώργος ονομάζομαι και είμαι από Νότια Εύβοια,κυνηγός όλων των θηραμάτων,με μια έμφαση στο κυνήγι με σκυλιά φερμας
.my man. Εισαι ο γνωστος Νταλτον ο μελάς ; .yel.
Καλως όρισες Γιώργο .
 
Καλησπερίζω την μεγάλη παρέα του HL.
Ειμαι ο Λεωνίδας από Μεσσηνία κυνηγός φτερωτων, κυρίως της τσίχλας (και μετά των υπολοίπων). Καλώς σας βρήκα και καλές συζητήσεις να έχουμε...
Καλώς ήρθες Λεωνίδα!
.welcome.
 
Καλησπερίζω την μεγάλη παρέα του HL.
Ειμαι ο Λεωνίδας από Μεσσηνία κυνηγός φτερωτων, κυρίως της τσίχλας (και μετά των υπολοίπων). Καλώς σας βρήκα και καλές συζητήσεις να έχουμε...
Καλως ηρθες Λεωνιδα!
 
Καλησπερίζω την μεγάλη παρέα του HL.
Ειμαι ο Λεωνίδας από Μεσσηνία κυνηγός φτερωτων, κυρίως της τσίχλας (και μετά των υπολοίπων). Καλώς σας βρήκα και καλές συζητήσεις να έχουμε...
Καλώς τν Λεωνίδα.....Καλή διαμονή.
 
Καλησπερίζω την μεγάλη παρέα του HL.
Ειμαι ο Λεωνίδας από Μεσσηνία κυνηγός φτερωτων, κυρίως της τσίχλας (και μετά των υπολοίπων). Καλώς σας βρήκα και καλές συζητήσεις να έχουμε...
Λεωνίδα, καλώς ήρθες ....
.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top