To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα και από μένα , με λένε Γιώργο με καταγωγή από Αθήνα και τα τελευταία χρόνια ζω στο ονταριο του Καναδά , τον ελεύθερο μου χρόνο , μου αρέσει να ασχολουμε με το κυνήγι .
Γιώργο καλώς μας ήρθες!
 
Καλησπέρα και από μένα , με λένε Γιώργο με καταγωγή από Αθήνα και τα τελευταία χρόνια ζω στο ονταριο του Καναδά , τον ελεύθερο μου χρόνο , μου αρέσει να ασχολουμε με το κυνήγι .
Καλώς όρισες στην παρέα Γιώργο.
Απ οτι ειδα κυνηγάς ελάφια.. Αναμένουμε φωτογραφικό υλικο και περιγραφές για το πως κυνηγάτε εκει, , ποιά είδη και τι ισχύει απο πλευράς νομοθεσίας ,γιατί απ οσο ξερω ειναι πολύ αυστηροί οι νόμοι εκεί.
 
Καλώς όρισες στην παρέα Γιώργο.
Απ οτι ειδα κυνηγάς ελάφια.. Αναμένουμε φωτογραφικό υλικο και περιγραφές για το πως κυνηγάτε εκει, , ποιά είδη και τι ισχύει απο πλευράς νομοθεσίας ,γιατί απ οσο ξερω ειναι πολύ αυστηροί οι νόμοι εκεί.
οι νόμοι επιτρέπουν διαφορά είδη όπλων και πολλα είδη θηραμάτων (σχεδόν τα πάντα εκτός Καριμπου) . Αλλά με πολύ σύστημα από πλευράς ‘υπουργείου περιβάλλοντος ‘
 
Καλησπέρα και από μένα , με λένε Γιώργο με καταγωγή από Αθήνα και τα τελευταία χρόνια ζω στο ονταριο του Καναδά , τον ελεύθερο μου χρόνο , μου αρέσει να ασχολουμε με το κυνήγι .
Γιώργο, καλώς ήρθες ....
.welcome.
 
Είμαι ο Κώστας από Αθήνα έγινα μέλος επειδή σκέφτομαι να ξεκινήσω την σκοποβολή, και γιατί όχι και το κυνήγι και από ότι βλέπω έχω να ρίξω πολύ διάβασμα.
Κώστα, Καλώς Ήρθες! Πολύ ευχάριστο που θέλεις να ασχοληθείς με σκοποβολή. Όσο για το κυνήγι θα σου συνιστούσα να ασχοληθείς ξεκινώντας με σωστή και υπεύθυνη ενημέρωση σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις κάποια πράγματα. Στο φόρουμ είμαι σίγουρος ότι θα πληροφορηθείς σωστά, πάντα φιλτράροντας αυτά που διαβάζεις...
 
οι νόμοι επιτρέπουν διαφορά είδη όπλων και πολλα είδη θηραμάτων (σχεδόν τα πάντα εκτός Καριμπου) . Αλλά με πολύ σύστημα από πλευράς ‘υπουργείου περιβάλλοντος ‘
Είμαι ο Κώστας από Αθήνα έγινα μέλος επειδή σκέφτομαι να ξεκινήσω την σκοποβολή, και γιατί όχι και το κυνήγι και από ότι βλέπω έχω να ρίξω πολύ διάβασμα.
Γιωργο και Κωστα καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
Είμαι ο Κώστας από Αθήνα έγινα μέλος επειδή σκέφτομαι να ξεκινήσω την σκοποβολή, και γιατί όχι και το κυνήγι και από ότι βλέπω έχω να ρίξω πολύ διάβασμα.
Κώστα καλώς ήλθες καλή διαμονή καλό ξεκίνημα καλύτερη συνέχεια σε σκοποβολή και κυνήγι :)
 
Είμαι ο Κώστας από Αθήνα έγινα μέλος επειδή σκέφτομαι να ξεκινήσω την σκοποβολή, και γιατί όχι και το κυνήγι και από ότι βλέπω έχω να ρίξω πολύ διάβασμα.
Κώστα καλώς ήρθες στην παρεα μας!ειμαστε όλα τα παιδιά στην διάθεση σπυ για οποιαδήποτε ερώτηση και αν έχεις,σίγουρα οι πιο έμπειροι θα μπορέσουν μα σου λύσουν κάθε απορία!
 
Είμαι ο Κώστας από Αθήνα έγινα μέλος επειδή σκέφτομαι να ξεκινήσω την σκοποβολή, και γιατί όχι και το κυνήγι και από ότι βλέπω έχω να ρίξω πολύ διάβασμα.
Κωστή καλώς ήρθες στο Η.L....
Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα....welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top