To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ όλους τους συναδέλφους ,ονομάζομαι βαγγελης ειμαι 24 ετών αγαπάω πολυ την κυνηγετική δραστηριότητα ,και μένω στο μαρουσι:) καλη αρχή σε αυτήν την όμορφη ομάδα και ενα μεγαλο μπράβο στους ανθρώπους που αφιέρωσαν χρόνο κ κόπο για να βγει αυτο το όμορφο αποτέλεσμα :).shake.
.welcome.Βαγγέλη καλή παραμονή
 
Χαιρετώ όλους τους συναδέλφους ,ονομάζομαι βαγγελης ειμαι 24 ετών αγαπάω πολυ την κυνηγετική δραστηριότητα ,και μένω στο μαρουσι:) καλη αρχή σε αυτήν την όμορφη ομάδα και ενα μεγαλο μπράβο στους ανθρώπους που αφιέρωσαν χρόνο κ κόπο για να βγει αυτο το όμορφο αποτέλεσμα :).shake.
Γεια σου συναδελφε Βαγγελη... Καλως ορισες και καλα ποσταρισματα....welcome1.
 
καλως σας βρηκα παιδια και εγω. αν και ανοιξα νεο τοπικ για να συστηθω (ετσι νομιζα πως θα επρεπε να κανω, μιας και σε αλλο φορουμ που ειμαι μοντ αυτο καναμε) το κανω και εδω μεσα.
νομιζω πως σε ενα τοπικ να συστηνοντε ολοι, χανοντε το σερτς που θα εδινε την δυνατοτητα με μια γρηγορη ματια να μαθαινουμε ποιοι ποιος και τι? αχαχα!!!
ελπιζω να περασουμε καλα, μιας και ξερω πολλους ιντερνετικα και οχι μονο.

υγ. ειμαι μοντ σε φορουμ που δεν εχει σχεση με το κυνηγι. το εγραψα για να μην παρεξηγηθω απο κανεναν.
 
Με λένε Χρήστο, είμαι από το 'εξωτικό' Αγρίνιο και χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρίσκω ΟΛΟΥΣ...Μπράβο για την νέα αυτή προσπάθεια.cool.
 
Με λένε Χρήστο, είμαι από το 'εξωτικό' Αγρίνιο και χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρίσκω ΟΛΟΥΣ...Μπράβο για την νέα αυτή προσπάθεια.cool.

Για σου Χρηστάρα.
καλως σας βρηκα παιδια και εγω. αν και ανοιξα νεο τοπικ για να συστηθω (ετσι νομιζα πως θα επρεπε να κανω, μιας και σε αλλο φορουμ που ειμαι μοντ αυτο καναμε) το κανω και εδω μεσα.
νομιζω πως σε ενα τοπικ να συστηνοντε ολοι, χανοντε το σερτς που θα εδινε την δυνατοτητα με μια γρηγορη ματια να μαθαινουμε ποιοι ποιος και τι? αχαχα!!!
ελπιζω να περασουμε καλα, μιας και ξερω πολλους ιντερνετικα και οχι μονο.

υγ. ειμαι μοντ σε φορουμ που δεν εχει σχεση με το κυνηγι. το εγραψα για να μην παρεξηγηθω απο κανεναν.

Καλωσήρθες Γιάννη, τελικά συτό που κάνετε στο άλλο φόρουμ που είσαι μοντ, ίσως είναι το καλύτερο, για τον λόγο που είπες. Από την άλλη όμως να ανοίξουν και 200, 500 ή 1000 άτομα από ένα θέμα, δεν ξέρω αν είναι και το καλύτερο. Θα δείξει ...
 
όσο μπορώ παιδιά θα σας δίνω ιδέες μιας και έχω μια πήρα 7 χρόνων σε διαχείριση φόρουμ σαν Μοντ και αντμιν. από εκεί και πέρα εσείς κρίνετε και αποφασίζετε.

μον καλοπροαίρετα τα γράφω και με αγάπη σε εσάς και σεβασμό.

ξέρω τι σημαίνει διαχείριση, γιαυτο.
 
.welcome. Καλως ορίσατε φιλοι καλα ποσταρισματα:).

Αυτος ο Pozeras ποιος να ειναι άραγε ;;;.xm.
 
Καλως σας βρηκα παλικαρια .seveys.
Ειμαι ο Κωστας ο γνωστος σε ολους KYNIGOSDK .victory.
Καταρχην ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια σας .shake hands.
Απο μια γρηγορη ματια που εριξα στο φορουμ πιστευω οτι εχει ολες τις βασεις ωστε να αγκαλιασει ολη την κυνηγετικη οικογενεια που κοντευε τα τελευταια χρονια να εξαφανιστει .shake hands.
Καλη συνεχεια και ευχομαι παντα τα καλυτερα σε ολους υγεια πανω απο ολα :)
 
Καλως σας βρηκα παλικαρια .seveys.
Ειμαι ο Κωστας ο γνωστος σε ολους KYNIGOSDK .victory.
Καταρχην ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια σας .shake hands.
Απο μια γρηγορη ματια που εριξα στο φορουμ πιστευω οτι εχει ολες τις βασεις ωστε να αγκαλιασει ολη την κυνηγετικη οικογενεια που κοντευε τα τελευταια χρονια να εξαφανιστει .shake hands.
Καλη συνεχεια και ευχομαι παντα τα καλυτερα σε ολους υγεια πανω απο ολα :)


καλώς όρισες Κωστή.. καλή παραμονή εύχομαι και καλά ποσταρίσματα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top