To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.
Σακη καλως ορισες!!!
 
Καλησπερα!
Νεος στο χομπυ,51 ετων απο Αθηνα,Αγιους Αναργυρους,και με παροτρυνση φιλου κυνηγου ειπα και εγω να ξεκινησω,ποιο πολυ για την παρεα και το περπατημα στην φυση.
καλωσήρθες Γιάννη στην διαδικτυακή μας παρέα και στην κυνηγετική οικογένεια ευρύτερα. Η καταλληλοτερη αφορμή και ευκαιρία για γνωριμία και ένωση με τη φύση είναι αναμφισβήτητα το κυνήγι και θα το διαπιστώσεις και μόνος σου. Καλή αρχή σε όλα.
 
Καλησπερα!
Νεος στο χομπυ,51 ετων απο Αθηνα,Αγιους Αναργυρους,και με παροτρυνση φιλου κυνηγου ειπα και εγω να ξεκινησω,ποιο πολυ για την παρεα και το περπατημα στην φυση.
Καλώς το Γιάννη...καλη διαμονή φιλε!!!
Απ'τους 45 Γιάννιδες εισαι..;;; .yel.
 
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.
Καλώς όρισες Σάκη!
 
Καλησπερα!
Νεος στο χομπυ,51 ετων απο Αθηνα,Αγιους Αναργυρους,και με παροτρυνση φιλου κυνηγου ειπα και εγω να ξεκινησω,ποιο πολυ για την παρεα και το περπατημα στην φυση.
Καλως τον Γειτονα καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα παιδες. Ειμαι ο Νικος απο Αθήνα. Κυνηγαω αρκετα χρόνια πτερωτα και περυσι αξιώθηκα και πηρα ενα επανιελακι να με συντροφεύει στις εξορμήσεις αν και πέρυσι δεν καταφεραμε και πολλα λογω της παλιοκαστασης. Ας ελπισουμε εφετο να κυλησουν ολα ομαλα μεχρι το τέλος.
 
@Spi
Καλησπέρα παιδες. Ειμαι ο Νικος απο Αθήνα. Κυνηγαω αρκετα χρόνια πτερωτα και περυσι αξιώθηκα και πηρα ενα επανιελακι να με συντροφεύει στις εξορμήσεις αν και πέρυσι δεν καταφεραμε και πολλα λογω της παλιοκαστασης. Ας ελπισουμε εφετο να κυλησουν ολα ομαλα μεχρι το τέλος.
Καλώς ήρθες Νίκο!
 
Καλησπέρα παιδες. Ειμαι ο Νικος απο Αθήνα. Κυνηγαω αρκετα χρόνια πτερωτα και περυσι αξιώθηκα και πηρα ενα επανιελακι να με συντροφεύει στις εξορμήσεις αν και πέρυσι δεν καταφεραμε και πολλα λογω της παλιοκαστασης. Ας ελπισουμε εφετο να κυλησουν ολα ομαλα μεχρι το τέλος.
Καλώς ήρθες Νίκο!
 
Καλησπέρα παιδες. Ειμαι ο Νικος απο Αθήνα. Κυνηγαω αρκετα χρόνια πτερωτα και περυσι αξιώθηκα και πηρα ενα επανιελακι να με συντροφεύει στις εξορμήσεις αν και πέρυσι δεν καταφεραμε και πολλα λογω της παλιοκαστασης. Ας ελπισουμε εφετο να κυλησουν ολα ομαλα μεχρι το τέλος.
Καλώς όρισες Νίκο!
 
Καλησπέρα παιδες. Ειμαι ο Νικος απο Αθήνα. Κυνηγαω αρκετα χρόνια πτερωτα και περυσι αξιώθηκα και πηρα ενα επανιελακι να με συντροφεύει στις εξορμήσεις αν και πέρυσι δεν καταφεραμε και πολλα λογω της παλιοκαστασης. Ας ελπισουμε εφετο να κυλησουν ολα ομαλα μεχρι το τέλος.
Καλημέρα σάς
Είμαι ο Νίκος απο Πήλιο ... Εχω ενα δίκανο 16ρι του παππού μου και ξεκίνησα και εγω το κυνήγι κυρίως με τις φάσες
Νικολαδες καλως ηρθατε καλη διαμονη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top