To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιδιά, είμαι παλιός κυνηγός.
Μένω Ανατολική Αττική και ταξιδεύω βόρεια Ελλάδα, συνήθως με τον γιό μου όταν δεν είναι μπαρκαρισμένος, για φάσσες, μπεκάτσες (όταν έχουμε καλά σκυλιά) και γουρούνια στον Γράμμο με μεγάλη παρέα. Πηγαίνουμε στο Δάσος Ελατιάς στα Ελληνοβουλγαρικά.
Σεπτέμβρη στη Μάνη για τα διαβατάρικα.
Ευχαριστώ για την αποδοχή.
Εύχομαι καλές και ασφαλείς βολές και Καλές Γιορτές σε όλους τους φίλους κυνηγούς.
Καλώς ήρθες. Ο γιος σου συνάδελφος ναυτικός; Χαίρομαι.
 
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.
 
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.
Καλώς τον Σάκη!
 
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.
Καλως τον Σακη καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.

Καλως ηρθες στην παρεα μας Σακη !!! Καλη διαμονη με υγεια σου ευχομαι!!! :)

Απο ποια πολη ή χωριο της Σαμου εισαι ???
 
Καλησπέρα Σακης ονομάζομαι απο την όμορφη Σάμο,κυνηγάω όλα σχεδόν τα θηράματα και συνήθως με φίλους διότι δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο σκύλο, το όπλο που έχω στην κατοχή μου είναι μία Breda Aries 2 με 62,5 κάννη και εξωτερικά τσοκ.
Καλωσήρθες κοντά σας Σάκη. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα
 
Καλησπερα!
Νεος στο χομπυ,51 ετων απο Αθηνα,Αγιους Αναργυρους,και με παροτρυνση φιλου κυνηγου ειπα και εγω να ξεκινησω,ποιο πολυ για την παρεα και το περπατημα στην φυση.
Καλως ήρθες Γιάννη, θα δεις τα οφέλη του κυνηγίου!!!
 
Καλησπερα!
Νεος στο χομπυ,51 ετων απο Αθηνα,Αγιους Αναργυρους,και με παροτρυνση φιλου κυνηγου ειπα και εγω να ξεκινησω,ποιο πολυ για την παρεα και το περπατημα στην φυση.

Καλως ηρθες στην παρεα μας Γιαννη !!!! Καλη διαμονη σου ευχομαι!!!
 
Καλησπερα!
Νεος στο χομπυ,51 ετων απο Αθηνα,Αγιους Αναργυρους,και με παροτρυνση φιλου κυνηγου ειπα και εγω να ξεκινησω,ποιο πολυ για την παρεα και το περπατημα στην φυση.
Καλώς ήρθες Γιάννη.Εκανες την καλύτερη επιλογή.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top