To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια και χαρα σε ολοι την ομαδα.Ειμαι ο Θανος απο Γρεβενα και μενω εδω και 3 χρονια χαλκιδα,κυνηγαω φασα,μπεκατσα και τα τελευταια 3χρονια και τσιχλα. ευχομαι υγεια σε ολους και παντα ζεστες καννες..
Καλημέρα...κάτοικος Λέσβου. Αρωστια με το κυνήγι και επάνιελ μπρετον....κυνηγάω λαγό πέρδικα μπεκατσα

kalhspera giorgos apo rodo beretta
Θάνο, Απόστολε και Γιώργο καλωσήρθατε κοντά μας. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα....Ονομάζομαι Άγγελος και είμαι από Θεσσαλονίκη,είμαι νέος στο χόμπι και δεν έχω στην κατοχή μου ακόμη κάποιο όπλο.Εχω κάποιον φίλο ο οποίος είναι πολλά χρόνια στον χώρο και μαζί του θα κάνω τις οποίες εξορμήσεις.Μου αρέσει γενικά η φύση και η απόδραση από την πόλη.
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα....Ονομάζομαι Άγγελος και είμαι από Θεσσαλονίκη,είμαι νέος στο χόμπι και δεν έχω στην κατοχή μου ακόμη κάποιο όπλο.Εχω κάποιον φίλο ο οποίος είναι πολλά χρόνια στον χώρο και μαζί του θα κάνω τις οποίες εξορμήσεις.Μου αρέσει γενικά η φύση και η απόδραση από την πόλη.
Καλως ήρθες Άγγελε, με τον καλό σου φίλο τον έμπειρο όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα....Ονομάζομαι Άγγελος και είμαι από Θεσσαλονίκη,είμαι νέος στο χόμπι και δεν έχω στην κατοχή μου ακόμη κάποιο όπλο.Εχω κάποιον φίλο ο οποίος είναι πολλά χρόνια στον χώρο και μαζί του θα κάνω τις οποίες εξορμήσεις.Μου αρέσει γενικά η φύση και η απόδραση από την πόλη.
Καλώς ήρθες Άγγελε!
Καλησπερα ειμαι ο Μαριος απο Φθιωτιδα...Κυνηγαω λαγο κ τσιχλες
Καλώς ήρθες Μάριε!
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα....Ονομάζομαι Άγγελος και είμαι από Θεσσαλονίκη,είμαι νέος στο χόμπι και δεν έχω στην κατοχή μου ακόμη κάποιο όπλο.Εχω κάποιον φίλο ο οποίος είναι πολλά χρόνια στον χώρο και μαζί του θα κάνω τις οποίες εξορμήσεις.Μου αρέσει γενικά η φύση και η απόδραση από την πόλη.
Καλωσήρθες Άγγελε στην ευρύτερη κυνηγετική οικογένεια, αλλά και στη δική μας παρέα εδώ. Καλή διαμονή, καλά ποσταρίσματα και μη διστασεις να μας ρωτήσεις για ό,τι θες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top