To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλως ηρθες Γιωργο!!!! Καλη διαμονη σου ευχομαι!!!

Από κεντρικές Κυκλάδες και καταγωγή από φούρνους Ικαρίας

Φουρνοι.....ευλογημενο νησι!!!!
Πριν 20 χρονια.....χωματοδρομος ακομα Φουρνοι - Χρυσομηλια- 14 λαγοι στον δρομο!!!
Εννοειται δεν πατησαμε κανεναν.... :)
 
Καλησπέρα Τάσος από Έδεσσα πολύ αρχάριος και επίδοξος κυνηγός... να φανταστείτε ότι ούτε όπλο εχω!!! Θα αρχισω λίγο με διάβασμα στα άρθρα του forum και θα δούμε!!!
Καλησήρθες Τάσο στην κοινότητα μας τη διαδικτυακή και ευρύτερα στην κυνηγετική. Για ό,τι θες και πιστεύεις πως χρειάζεσαι συμβουλές ή γνώμες εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε!
 
Καλημέρα στην παρέα, Γιάννης από Αθήνα, χλιαρός μέχρι τώρα (λόγω έλλειψης χρόνου) κυνηγός και σκοπευτής, ελπίζω να ασχοληθώ πλέον πιο εντατικά αλλά και να κάνω τα πρώτα μου βήματα και στην ιδιογόμωση. Σας ευχαριστώ όλους πρόκαταβολικά γιατί είδα ότι υπάρχει πολύ υλικό στο φόρουμ.
 
Καλημέρα στην παρέα, Γιάννης από Αθήνα, χλιαρός μέχρι τώρα (λόγω έλλειψης χρόνου) κυνηγός και σκοπευτής, ελπίζω να ασχοληθώ πλέον πιο εντατικά αλλά και να κάνω τα πρώτα μου βήματα και στην ιδιογόμωση. Σας ευχαριστώ όλους πρόκαταβολικά γιατί είδα ότι υπάρχει πολύ υλικό στο φόρουμ.
Καλωσήρθες Γιάννη κοντά μας. Πες για τα είδη κυνηγιού που κάνεις, τις περιοχές που πας, τα όπλα σου και οτιδήποτε θα μας βοηθήσει να σε γνωρίσουμε καλύτερα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top