To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα και από μένα Μάνος από Αθήνα έχω τρέλα με την φάσσα και την ιδιογομωση..καλές ντουφεκιες σε όλους..
Καλωσήρθες Μάνο. Καλή διαμονή, καλά κυνήγια και γεμισιές τα οποία να μοιράζεσαι μαζί μας.
 
Καλημέρα Ομάδα ο πατέρας μου Περδικάρης φανατικός και μετά μόνο μπεκάτσα!!
Το ίδιο γίναμε και εγώ κι ο αδερφός μου έχουμε γυρίσει όλα τα βουνά του πάρνωνα!!
Παλιά είχαμε κουρτσχαρ αλλά τώρα έχουμε εθιστεί στα ποιντερ!!! Πλέον ο πατέρας το γύρισε στον λαγό και μαθαίνω και απο εκεί κάποια πράγματα όταν πηγαίνω να τον βοηθήσω!
Καλημέρα σε όλους! Αγάπη και σεβασμό στο θήραμα και στην φύση συνάδελφοι
Καλωσήρθες Θάνο στην παρέα μας. Έχεις καταγωγή από το Μαλεβό;
 
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Γιώργος και διαμενω στο Βόλο. Πάθος μου είναι το κυνήγι και ειδικότερα το κυνήγι της μπεκατσας και της φασσας.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!
Καλώς ήρθες Γιώργο!
 
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Γιώργος και διαμενω στο Βόλο. Πάθος μου είναι το κυνήγι και ειδικότερα το κυνήγι της μπεκατσας και της φασσας.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!
Καλωσήρθες Γιώργο στην κοινότητά μας. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα. Πες μας για τα σκυλιά και όπλα που έχεις στις σχετικές ενότητες.
 
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Γιώργος και διαμενω στο Βόλο. Πάθος μου είναι το κυνήγι και ειδικότερα το κυνήγι της μπεκατσας και της φασσας.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!
Καλώς ήρθες Γιώργο!!!
 
Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα.
Είμαι ο Βασίλης και μένω στην Τρίπολη.Κυνηγαω μπεκάτσα , πέρδικα και λίγο λαγό.
Εύχομαι σε όλους μια καλή κυνηγετική σεζόν...
Καλωσήρθες Βασίλη στην παρέα μας. Καλή διαμονή. Έχεις καταγωγή από εκεί; Σε ποια μερη συνηθίζεις να κυνηγάς; Γραψε μας για τα σκυλιά σου και τα όπλα σου στις σχετικές ενότητες.
 
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Γιώργος και διαμενω στο Βόλο. Πάθος μου είναι το κυνήγι και ειδικότερα το κυνήγι της μπεκατσας και της φασσας.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!
Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα.
Είμαι ο Βασίλης και μένω στην Τρίπολη.Κυνηγαω μπεκάτσα , πέρδικα και λίγο λαγό.
Εύχομαι σε όλους μια καλή κυνηγετική σεζόν...
Γιώργο κ Βασίλη καλώς ήλθατε.....!!
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Είμαι ο Γιάννης από τα Γιάννενα. Είμαι 46χρ και κυνηγώ τα τελευταία 5 χρόνια
Καλωσήρθες Γιάννη κοντά μας. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα. Τι κυνήγια κάνεις κυρίως; Τι όπλα έχεις;
 
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Γιώργος και διαμενω στο Βόλο. Πάθος μου είναι το κυνήγι και ειδικότερα το κυνήγι της μπεκατσας και της φασσας.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!
Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα.
Είμαι ο Βασίλης και μένω στην Τρίπολη.Κυνηγαω μπεκάτσα , πέρδικα και λίγο λαγό.
Εύχομαι σε όλους μια καλή κυνηγετική σεζόν...
Καλώς ήρθατε Γιώργο και Βασίλη!
 
Καλωσήρθες Γιάννη κοντά μας. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα. Τι κυνήγια κάνεις κυρίως; Τι όπλα έχεις;
Καλησπέρα. Τρελαμενος με τις φάσες και από όπλα φέτος θέλω να αγοράσω όπλο και λόγω οίκον. στενότητας τουρκικής κατασκευής
 
Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα.
Είμαι ο Βασίλης και μένω στην Τρίπολη.Κυνηγαω μπεκάτσα , πέρδικα και λίγο λαγό.
Εύχομαι σε όλους μια καλή κυνηγετική σεζόν...
Καλησπέρα στην ομάδα. Είμαι ο Γιάννης από τα Γιάννενα. Είμαι 46χρ και κυνηγώ τα τελευταία 5 χρόνια
Καλώς ήρθατε Βασίλη και Γιάννη!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top