To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα.Ονομάζομαι Απόστολος & εχω καταγωγή από Θεσσαλονίκη.Τα τελευταία 12 χρόνια ζω & εργάζομαι στην Αθήνα.
Εχω ένα σεττερ & ένα σπρίνγκερ μόνο πλέον τα οποία με συντροφεύουν κάθε Κυριακή..
Καλως ηρθες φιλε Αποστολη!!!!!
 
Καλησπερα ειμαι ο Βαγγελης 52 ετων ,εχω τρελα με το κυνηγι και ειδικα με τις γαλαζιες κυριες!!!Πιστευω να τα λεμε συχνα.Ευχαριστω για την αποδοχη
Καλησπέρα.Ονομάζομαι Απόστολος & εχω καταγωγή από Θεσσαλονίκη.Τα τελευταία 12 χρόνια ζω & εργάζομαι στην Αθήνα.
Εχω ένα σεττερ & ένα σπρίνγκερ μόνο πλέον τα οποία με συντροφεύουν κάθε Κυριακή..
Βαγγελη και Αποστολη καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΟΝΟΜΆΖΟΜΑΙ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΕΊΜΑΙ ΑΠΟ ΈΒΡΟ ΜΟΥ ΑΡΈΣΕΙ ΤΟ ΚΥΝΉΓΙ ΑΛΛΆ ΚΥΡΊΩΣ ΤΑ ΥΔΡΌΒΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΆΚΙ (ΛΑΜΠΡΑΝΤΌΡ). ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ..
ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗ ΤΟΥ ΚΑΡΤΕΡΙΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΡΕΜΙΧΤΟΝ ΒΕ3
 
ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗ ΤΟΥ ΚΑΡΤΕΡΙΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΡΕΜΙΧΤΟΝ ΒΕ3
Καλωσηρθες Κώστα στην παρέα μας. Καλή διαμονή και καλά Ποσταρισματα. Γράφε αν μπορείς σε παρακαλώ με μικρά και όχι με κεφαλαία. Ποια θηραματα κυνηγάς κυρίως;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top