To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας είμαι ο Παναγιώτης από την ορεινή Κορινθία πηγαίνω για όλα τα κυνήγια αλλά το αγαπημένο μου είναι οι μπεκάτσες που παω με το σετεράκι μου. Το όπλο που χρησιμοποιώ συνήθως είναι η beretta a350. Εύχομαι την καινούργια χρονιά να μπορέσουμε να ευχαριστηθούμε το αγαπημένο μας χομπι
Καλώς ήρθες Παναγιώτη!
 
Καλησπέρα σας είμαι ο Παναγιώτης από την ορεινή Κορινθία πηγαίνω για όλα τα κυνήγια αλλά το αγαπημένο μου είναι οι μπεκάτσες που παω με το σετεράκι μου. Το όπλο που χρησιμοποιώ συνήθως είναι η beretta a350. Εύχομαι την καινούργια χρονιά να μπορέσουμε να ευχαριστηθούμε το αγαπημένο μας χομπι
Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα Παναγιώτη! Καλωσηρθες στην παρεα μας!
 
Καλησπέρα σας είμαι ο Παναγιώτης από την ορεινή Κορινθία πηγαίνω για όλα τα κυνήγια αλλά το αγαπημένο μου είναι οι μπεκάτσες που παω με το σετεράκι μου. Το όπλο που χρησιμοποιώ συνήθως είναι η beretta a350. Εύχομαι την καινούργια χρονιά να μπορέσουμε να ευχαριστηθούμε το αγαπημένο μας χομπι
Καλώς τν Παναγιώτη!!
Καλή διαμονή φίλε κ καλά ποσταρίσματα.
Να χαίρεσαι το σκυλάκι σου!!
 
Καλησπέρα σας είμαι ο Παναγιώτης από την ορεινή Κορινθία πηγαίνω για όλα τα κυνήγια αλλά το αγαπημένο μου είναι οι μπεκάτσες που παω με το σετεράκι μου. Το όπλο που χρησιμοποιώ συνήθως είναι η beretta a350. Εύχομαι την καινούργια χρονιά να μπορέσουμε να ευχαριστηθούμε το αγαπημένο μας χομπι
Καλώς ήρθες Παναγιώτη!!!!
 
καλησπέρα είμαι ο Παρασκευάς κυνηγός κυνόφιλος και ερασιτέχνης εκτροφέας
Kαλωσηρθες Παρασκευα. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Θα χαρούμε να ακούσουμε τις γνώμες και τις εμπειρίες σου σχετικά με τα σκυλιά αλλά και οτιδήποτε άλλο.
 
Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο κώστας απο Θεσσαλονίκη, ασχολούμαι κυρίως με το παράκτιο ψάρεμα στην περιοχή του στρυμονικού και χαλκιδικής, και λιαν συντόμως και με το κυνήγι.
Καλωσηρθες Κώστα! Με το καλό να συμμετέχεις στην παρέα μας με τις ιδιότητες και του ψαρά και του κυνηγού!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top