To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε ολους,ονομαχομαι Σακης,ειμαι απο Πελλα,και λεω πως κυνηγαω λαγο,οπως επισης βρισκομαι στην αναζητηση νεου οπλου,δεκτη η οποια γνωμη απο αυτους που κυνηγανε λαγο αλλα και οχι μονο
καλησπερα στην ομαδα. ονομαζομαι Φωτης ειμαι απο Κομοτηνη. ειμαι 24 χρονων κυνηγαω με αγγλικα σεττερ και κυριως μπεκατσα.
Καλώς ήρθατε παλικάρια!
 
Καλημέρα σε ολους,ονομαχομαι Σακης,ειμαι απο Πελλα,και λεω πως κυνηγαω λαγο,οπως επισης βρισκομαι στην αναζητηση νεου οπλου,δεκτη η οποια γνωμη απο αυτους που κυνηγανε λαγο αλλα και οχι μονο
καλησπερα στην ομαδα. ονομαζομαι Φωτης ειμαι απο Κομοτηνη. ειμαι 24 χρονων κυνηγαω με αγγλικα σεττερ και κυριως μπεκατσα.
Καλώς τα παιδιά! Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα!
 
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή! Είμαι ο Ιορδάνης και διαμένω στην Αθήνα. Κυνηγάω θηράματα φέρμας και με συντροφεύει ένα εξαιρετικό Kurzhaär! Είμαι λάτρης της φυλής και λάτρης της Beretta! Σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!
 
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή! Είμαι ο Ιορδάνης και διαμένω στην Αθήνα. Κυνηγάω θηράματα φέρμας και με συντροφεύει ένα εξαιρετικό Kurzhaär! Είμαι λάτρης της φυλής και λάτρης της Beretta! Σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!
Καλωσήρθες Ιορδάνη στην παρέα μας! Καλη διαμονή και καλά ποσταρίσματα! Πολύ όμορφος σκύλος! Έχεις πολλά χρόνια εμπειρίας με τη φυλή; Είναι ίσως η μόνη φυλή την οποία θα ήθελα να είχα αν πήγαινα σε σκύλο φέρμας. Μου αρέσει η αθλητική και στιβαρή μυώδης κατασκευή τους και η δεκτικότητά τους σε μεγάλο έυρος θηραμάτων
 
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή! Είμαι ο Ιορδάνης και διαμένω στην Αθήνα. Κυνηγάω θηράματα φέρμας και με συντροφεύει ένα εξαιρετικό Kurzhaär! Είμαι λάτρης της φυλής και λάτρης της Beretta! Σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!
Καλώς ήρθες Ιορδάνη, να χαίρεσαι τον σκυλαρο σου!!!
 
Καλημέρα σε ολους,ονομαχομαι Σακης,ειμαι απο Πελλα,και λεω πως κυνηγαω λαγο,οπως επισης βρισκομαι στην αναζητηση νεου οπλου,δεκτη η οποια γνωμη απο αυτους που κυνηγανε λαγο αλλα και οχι μονο
Καλώς όρισες Σάκη.Καλες "τουφεκιές"
 
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή! Είμαι ο Ιορδάνης και διαμένω στην Αθήνα. Κυνηγάω θηράματα φέρμας και με συντροφεύει ένα εξαιρετικό Kurzhaär! Είμαι λάτρης της φυλής και λάτρης της Beretta! Σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!
Καλώς τον Ιορδάνη.Καλα να περάσεις.
 
Καλωσήρθες Ιορδάνη στην παρέα μας! Καλη διαμονή και καλά ποσταρίσματα! Πολύ όμορφος σκύλος! Έχεις πολλά χρόνια εμπειρίας με τη φυλή; Είναι ίσως η μόνη φυλή την οποία θα ήθελα να είχα αν πήγαινα σε σκύλο φέρμας. Μου αρέσει η αθλητική και στιβαρή μυώδης κατασκευή τους και η δεκτικότητά τους σε μεγάλο έυρος θηραμάτων
Δεν θα έλεγα ότι έχω πολλά χρόνια ως κάτοχος kurzhaär αλλά θέλω να πιστεύω ότι έχω ασχοληθεί αρκετά με τη φυλή! Θεωρώ ότι πρόκειται για έναν εξαιρετικό σκύλο ο οποίος κατά τη γνώμη μου έχει όλα τα χαρακτηριστικά που χρειάζεται ένας σκύλος φέρμας για να ταιριάξει απόλυτα στο ελληνικό κυνηγετικό περιβάλλον! Δυστυχώς δεν έχει βρει την ανταπόκριση που του αξίζει από τους Έλληνες συναδέλφους.
 
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή! Είμαι ο Ιορδάνης και διαμένω στην Αθήνα. Κυνηγάω θηράματα φέρμας και με συντροφεύει ένα εξαιρετικό Kurzhaär! Είμαι λάτρης της φυλής και λάτρης της Beretta! Σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!
Ιορδάνη καλώς ήλθες στο H.L
Καλή διαμονή κ καλά ποσταρίσματα.
Να χαίρεσαι το σκυλάκι σου!! :)
 
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή! Είμαι ο Ιορδάνης και διαμένω στην Αθήνα. Κυνηγάω θηράματα φέρμας και με συντροφεύει ένα εξαιρετικό Kurzhaär! Είμαι λάτρης της φυλής και λάτρης της Beretta! Σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή φίλε Ιορδάνη !!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top