To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολη την παρεα . Το ονομα μου ειναι τριανταφυλλος και ειμαι απο τραγανο περιοχη λεχαινον Ν.ηλειας. Κυνιγαω υδροβιο και οταν τελιωση το υδροβιο σε τσιχλοκοτσιφα και το οπλο απο αυτα που δεν σκοτονουν benelli crio απο την πρωτη που βγηκε ολλα αυτα γινοντουσαν περση.:mad::mad::mad::mad: Γιατι φετος ουτε με το κιαλι απο αυτα τα ειδη που ανεφερα..hair..hair.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα . Το ονομα μου ειναι τριανταφυλλος και ειμαι απο τραγανο περιοχη λεχαινον Ν.ηλειας. Κυνιγαω υδροβιο και οταν τελιωση το υδροβιο σε τσιχλοκοτσιφα και το οπλο απο αυτα που δεν σκοτονουν benelli crio απο την πρωτη που βγηκε ολλα αυτα γινοντουσαν περση.:mad::mad::mad::mad: Γιατι φετος ουτε με το κιαλι απο αυτα τα ειδη που ανεφερα..hair..hair.
Καλωσηρθες Τριαντάφυλλε στην κυνηγετική μας παρέα. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα!
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα . Το ονομα μου ειναι τριανταφυλλος και ειμαι απο τραγανο περιοχη λεχαινον Ν.ηλειας. Κυνιγαω υδροβιο και οταν τελιωση το υδροβιο σε τσιχλοκοτσιφα και το οπλο απο αυτα που δεν σκοτονουν benelli crio απο την πρωτη που βγηκε ολλα αυτα γινοντουσαν περση.:mad::mad::mad::mad: Γιατι φετος ουτε με το κιαλι απο αυτα τα ειδη που ανεφερα..hair..hair.
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή.
 
Καλημέρα σας και καλό Σ/Κ! Πολλοί θα με γνωρίζετε και από το παλιό αδελφό forum. Είμαι ο Μπενέτος 44 χρονών από Πάρο Κυκλάδων και κυνηγώ σχεδόν αποκλειστικά τσιχλοκότσυφα. Κυνηγώ 99% με ένα δίκαννο πλαγιόκαννο Baikal με εσωτερικά εναλασσόμενα τσοκάκια, αν και μόνιμα έχω βιδωμένα το 4* στην δεξιά και το 3* στην αριστερή. Αραιά και που, και όχι κάθε χρόνο, θα βγώ στο βουνό με το 1ο μου όπλο Benelli Super 90, όπως και με το τελευταίο Maverick M88. Ο πατέρας μου, λόγω προχωρημένης ηλικίας, μου έγραψε στο όνομά μου και άλλα 4 τουφέκια, αλλά δεν βολεύουν για κυνήγι, αφού πιο πολύ οπλολάτρης είναι, παρά κυνηγός. Αλλά και γω δεν πάω πίσω, μου αρέσουν πολύ τα λειόκαννα, και τα τελευταία καμιά 10-ρια χρόνια και τα αεροβόλα! Δεν έχω κάποιο σκυλάκι για απόρτ, αν και πολλές φορές μου λείπει ένα, ακόμα και για την παρέα στο σπίτι...Τα κυνήγια μου τα κάνω σχετικά κοντά στο σπίτι μου στην Πάρο. Σας παρακολουθώ 2-3 χρόνια τώρα, αλλά τώρα αποφάσισα να κάνω εγγραφή. Ευχαριστώ για την αποδοχή!
Στην Παρο, ειχα δωσει ενα Αir arms S410 5.5 reg. στο φιλο Στελλιο....που μετανιωσα που το εδωσα... :confused:
Αλλα ξαναπηρα Airarms.big smile.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα . Το ονομα μου ειναι τριανταφυλλος και ειμαι απο τραγανο περιοχη λεχαινον Ν.ηλειας. Κυνιγαω υδροβιο και οταν τελιωση το υδροβιο σε τσιχλοκοτσιφα και το οπλο απο αυτα που δεν σκοτονουν benelli crio απο την πρωτη που βγηκε ολλα αυτα γινοντουσαν περση.:mad::mad::mad::mad: Γιατι φετος ουτε με το κιαλι απο αυτα τα ειδη που ανεφερα..hair..hair.
Γειά σου ρε πατριώτη καλώς ήλθες!!

Το αεροπλάνο από την πλατεία του χωριού, μπας και απογειώθηκε;;; :p :p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top