To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Γειά σου Γιάννη settera....καλώς ήλθες στην παρέα μας.
 
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Καλώς ήρθες Γιάννη και καλή διαμονή!
 
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Γιαννη καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα και καλή χρονιά από την όμορφη Κέρκυρα..νέος σχετικά κυνηγός λάτρης του φτερωτού και των Κόκερ
Καλωσηρθες συνάδελφε και από εδώ. Καλή διαμονη και καλά ποσταρισματα. Πες μας περισσοτερα πράγματα για το ποια φτερωτά κυνηγάς, τα οπλα σου και τα σκυλιά σου και ο, τι άλλο θα μας κάνει να σε μάθουμε καλύτερα.
 
Καλώς σας βρήκα..λόγω νησιού και περιορισμένων θηραμάτων κυνηγάω κυρίως τσίχλα τρυγόνι φασσα και αν το επιτρέπουν οι συνθήκες 3-4 εξορμήσεις την σεζόν για κυνήγι στην Ήπειρο..κυρίως φάσσα..έχω μια breda altair cal 12 και μια breda ermes 2000l.. λατρης των Κόκερ
 
Καλησπέρα παιδιά είμαι ο Κώστας ετών 26 και είμαι καινούργιος στο σπορ "κυνήγι"το οπλακι μ είναι μια Browning gold 61 αυτά

Καλώς σας βρήκα..λόγω νησιού και περιορισμένων θηραμάτων κυνηγάω κυρίως τσίχλα τρυγόνι φασσα και αν το επιτρέπουν οι συνθήκες 3-4 εξορμήσεις την σεζόν για κυνήγι στην Ήπειρο..κυρίως φάσσα..έχω μια breda altair cal 12 και μια breda ermes 2000l.. λατρης των Κόκερ
Καλώς ήρθατε Κώστα και Θοδωρή, χρόνια πολλά καί καλή χρονιά!
Θοδωρή το-τα σκυλάκι-α σου να μας δείξεις να παρουμε μια τζούρα!!!:)
 
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΌΝΙΑ
Καλώς σας βρήκα..λόγω νησιού και περιορισμένων θηραμάτων κυνηγάω κυρίως τσίχλα τρυγόνι φασσα και αν το επιτρέπουν οι συνθήκες 3-4 εξορμήσεις την σεζόν για κυνήγι στην Ήπειρο..κυρίως φάσσα..έχω μια breda altair cal 12 και μια breda ermes 2000l.. λατρης των Κόκερ
Συνονοματε και Θοδωρη καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
Καλώς σας βρήκα..λόγω νησιού και περιορισμένων θηραμάτων κυνηγάω κυρίως τσίχλα τρυγόνι φασσα και αν το επιτρέπουν οι συνθήκες 3-4 εξορμήσεις την σεζόν για κυνήγι στην Ήπειρο..κυρίως φάσσα..έχω μια breda altair cal 12 και μια breda ermes 2000l.. λατρης των Κόκερ
Θοδωρή καλώς ήλθες κ χρόνια πολλά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top