To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλός σας βρήκα,εδώ πιστεύω να έχουμε εμπειρίες να μοιραζόμαστε και υγεία
Καλώς τν Κωστή...καλώς ήλθες κ καλή διαμονή κ σ'ένα.....από που είσαι κ τη κυνήγια κάνεις;;

Υ.Γ. Πίσω ωρέ 45 Γιάννηδες, σας φάγανε οι Κώστηδες....:p:p
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.
Καλώς ήρθες Παναγιώτη και καλή διαμονή!
 
Καλώς τν Κωστή...καλώς ήλθες κ καλή διαμονή κ σ'ένα.....από που είσαι κ τη κυνήγια κάνεις;;

Υ.Γ. Πίσω ωρέ 45 Γιάννηδες, σας φάγανε οι Κώστηδες....:p:p
Κιλκίς Παιονίας, Πολύκαστρο αν έχετε ακουστα...η θα πάω με ομάδα γουρουνιών ή ποιο πολύ λαγό εσείς τι λέτε
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.

Καλησπέρα παιδιά είμαι ο Κώστας ετών 26 και είμαι καινούργιος στο σπορ "κυνήγι"το οπλακι μ είναι μια Browning gold 61 αυτά

Καλωσηρθατε Παναγιώτη και Κώστα. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα.
 
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
 
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Καλώς ήρθες Γιάννη καλή διαμονή
Όσον αφορά την σχέση με την τεχνολογία μια από τα ίδια και εγώ όταν γράφτηκα μου φάνηκε λές και έσπασα τους κωδικούς για τα πυρηνικά όπλα των ΗΠΑ όλα μια ιδέα είναι
 
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Καλωσηρθες Γιαννη στην παρέα μας. Κάλλιο αργά παρά ποτέ. Καλή διαμονη και καλά ποσταρισματα.
 
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Καλώς ήρθες Γιάννη στην παρέα μας!
 
Καλώς ήρθες Γιάννη καλή διαμονή
Όσον αφορά την σχέση με την τεχνολογία μια από τα ίδια και εγώ όταν γράφτηκα μου φάνηκε λές και έσπασα τους κωδικούς για τα πυρηνικά όπλα των ΗΠΑ όλα μια ιδέα είναι
Ακριβώς έτσι! αλλά που θα πάει θα την βγάλω την άκρη!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top