To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλημερα και χρονια πολλα με λενε Σπυρο και ειμαι απο Κερκυρα ελπιζω αυτες οι γιορτες και ο κενουριος χρονος να φερει υγεια και αγαπη σε εμας και σε οσους αγαπαμε τωρα αν δεν εχει για ολους 300 ατομα ας τα αφερεσει ξερει αυτος ;)
Καλησπέρα κι από μένα και χρόνια πολλά, ονομάζομαι Κωνσταντίνος ζω στην Αθήνα και μου αρέσει ότι έχει σχέση με αξεσουάρ, κυνηγητικά όπλα, μαχαίρια και λοιπά.
Περνάω αρκετό χρόνο στην ύπαιθρο στο εξοχικό μου στον Παρνασσό.

Επίσης ασχολούμαι πολύ με τα όπλα, είμαι σκοπευτής σε σύλλογο, το κυνήγι δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά θα με ενδιέφερε κάποια στιγμή να το δοκιμάσω γιατί μου αρέσει πάρα πολύ η παραμονή μου στην φύση.

Εύχομαι υγεία σε εσάς και στις οικογένειές σας και ενα 2021 σαφώς καλύτερο από το 2020!!!
Καλημέρα συνάδελφοι εν οπλοις και χρόνια πολλά. Ονομάζομαι Αλεκος είμαι 55 ετών και κατάγομαι και κατοικώ στον Πύργο Ηλείας.
Καλώς ήρθατε παλικάρια και χρόνια πολλά!
 
Καλημέρα συνάδελφοι εν οπλοις και χρόνια πολλά. Ονομάζομαι Αλεκος είμαι 55 ετών και κατάγομαι και κατοικώ στον Πύργο Ηλείας.
Καλημέρα Αλέκο. Καλωσηρθες στην παρέα μας. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Πες μας περισσοτερα πράγματα για σένα για να σε γνωρίσουμε όπως το τι κυνήγια κάνεις, τι όπλα έχεις και ο, τι άλλο σχετικό.
 
Καλησπέρα κι από μένα και χρόνια πολλά, ονομάζομαι Κωνσταντίνος ζω στην Αθήνα και μου αρέσει ότι έχει σχέση με αξεσουάρ, κυνηγητικά όπλα, μαχαίρια και λοιπά.
Περνάω αρκετό χρόνο στην ύπαιθρο στο εξοχικό μου στον Παρνασσό.

Επίσης ασχολούμαι πολύ με τα όπλα, είμαι σκοπευτής σε σύλλογο, το κυνήγι δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά θα με ενδιέφερε κάποια στιγμή να το δοκιμάσω γιατί μου αρέσει πάρα πολύ η παραμονή μου στην φύση.

Εύχομαι υγεία σε εσάς και στις οικογένειές σας και ενα 2021 σαφώς καλύτερο από το 2020!!!
Καλημέρα συνάδελφοι εν οπλοις και χρόνια πολλά. Ονομάζομαι Αλεκος είμαι 55 ετών και κατάγομαι και κατοικώ στον Πύργο Ηλείας.
Συνονοματε και Αλεκο καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.
Παναγιωτη καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.
Καλώς ήρθες Παναγιώτη!
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.
Καλώς όρισες στην παρέα μας Παναγιώτη.
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.
Παναγιώτη καλώς όρισες πατριώτη. Λάρισα από τη πόλη ή κάποιο χωριό;
 
Γεια σας κ από εμένα είμαι ο Παναγιώτης από Λάρισα 28 χρονών μ' αρέσει το κυνήγι το ψάρεμα κ η σκοποβολή με αεροβόλα, κυνηγάω πάντα με τα σκυλάκια μου και χαίρομαι που σας γνωρίζω.
Παναγιώτη καλώς ήλθες κ καλή διαμονή...!!
Τη όπλο κ τη σκυλάκια έχεις;;;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top