To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στην ωραία παρέα. Είμαι κυνηγός από το 1996, είμαι 49 χρονών, μένω Αθήνα, κυνηγάω κατά κανόνα τσιχλοκότσυφα. Κυνηγούσα πολλά χρόνια στην Κορινθία, τώρα περισσότερο στην Κύμη ευβοίας όπου και έχω ρίζες και σπίτι από την μητέρα μου. Πρόσφατα ασχολούμε και με την σκοποβολή (sporting).
Με εκτίμηση.
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή.Έλα να γεμίζουμε Ευβοιώτες...
 
Είμαι ο Παναγιώτης από Γιάννενα κάνω απ' όλα τα κυνήγια περιστασιακά αλλά το θήραμα που με έχει κερδίσει και είναι η βασική μου ενασχόληση είναι η μπεκάτσα. Έχω ένα Baikal super poseμε κοντάκι στα μέτρα μου απλές θαλάμες απλοί εξολκεις αυλό 18,2 σταθερά τσοκ cl και οι δύο κάνες λόγο του ότι έχει κοπεί 64 cm από 72 με full και demi. Επίσης έχω και μια benelli m2 61 cm είχα καί μια Beretta A350 xtrema που την έδωσα προσφατατα
 
Είμαι ο Παναγιώτης από Γιάννενα κάνω απ' όλα τα κυνήγια περιστασιακά αλλά το θήραμα που με έχει κερδίσει και είναι η βασική μου ενασχόληση είναι η μπεκάτσα. Έχω ένα Baikal super poseμε κοντάκι στα μέτρα μου απλές θαλάμες απλοί εξολκεις αυλό 18,2 σταθερά τσοκ cl και οι δύο κάνες λόγο του ότι έχει κοπεί 64 cm από 72 με full και demi. Επίσης έχω και μια benelli m2 61 cm είχα καί μια Beretta A350 xtrema που την έδωσα προσφατατα
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή Παναγιώτη!
 
Είμαι ο Παναγιώτης από Γιάννενα κάνω απ' όλα τα κυνήγια περιστασιακά αλλά το θήραμα που με έχει κερδίσει και είναι η βασική μου ενασχόληση είναι η μπεκάτσα. Έχω ένα Baikal super poseμε κοντάκι στα μέτρα μου απλές θαλάμες απλοί εξολκεις αυλό 18,2 σταθερά τσοκ cl και οι δύο κάνες λόγο του ότι έχει κοπεί 64 cm από 72 με full και demi. Επίσης έχω και μια benelli m2 61 cm είχα καί μια Beretta A350 xtrema που την έδωσα προσφατατα
Καλως μας ήρθες Παναγιώτη!
 
Είμαι ο Παναγιώτης από Γιάννενα κάνω απ' όλα τα κυνήγια περιστασιακά αλλά το θήραμα που με έχει κερδίσει και είναι η βασική μου ενασχόληση είναι η μπεκάτσα. Έχω ένα Baikal super poseμε κοντάκι στα μέτρα μου απλές θαλάμες απλοί εξολκεις αυλό 18,2 σταθερά τσοκ cl και οι δύο κάνες λόγο του ότι έχει κοπεί 64 cm από 72 με full και demi. Επίσης έχω και μια benelli m2 61 cm είχα καί μια Beretta A350 xtrema που την έδωσα προσφατατα
Καλως τον Παναγιώτη! Καλά ποσταρίσματα! Πες μας και για τα σκυλιά που έχεις εσύ ή η παρέα σου εδώ ή στα σχετικά θέματα.
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Νίκο .welcome.

γεια χαρά σε όλους
βρηκα τη σελίδα τυχαία
θέλω να ξεκινήσω το κυνήγι και η ερώτηση είναι απλή :

από που ξενικάμε?
Καταρχήν διάβασμα εδώ μέσα θα βρεις αρκετά θέματα που θα σε ενδιαφέρουν , καλή αρχή και ότι απορία έχεις ρωτά στο εκάστοτε θέμα .
 
γεια χαρά σε όλους
βρηκα τη σελίδα τυχαία
θέλω να ξεκινήσω το κυνήγι και η ερώτηση είναι απλή :

από που ξενικάμε?
Nικο Καλωσηρθες στην παρέα μας! Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα! Με τι κυνήγι σκέφτεσαι να ασχοληθείς; γιατί αυτό θα καθορίσει κάποια πράγματα σχετικά με τον εξοπλισμό σου.
 
γεια χαρά σε όλους
βρηκα τη σελίδα τυχαία
θέλω να ξεκινήσω το κυνήγι και η ερώτηση είναι απλή :

από που ξενικάμε?

Καλως ηρθες συνονοματε!!!! Σε αγαπαει ο Θεος....βρεθηκες στο καλυτερο ''μερος''....την καταλληλη
ωρα!!!!!
Καλη διαμονη σου ευχομαι !!! :)
 
γεια χαρά σε όλους
βρηκα τη σελίδα τυχαία
θέλω να ξεκινήσω το κυνήγι και η ερώτηση είναι απλή :

από που ξενικάμε?
Νίκο καλώς όρισες στην παρέα μας. Έχεις κάποιον φίλο να σε πάρει στο κυνήγι μαζί του; Γενικά έως τώρα τι σχέση έχεις με το κυνήγι και τα όπλα; Ανάλογα τον βαθμό ασχολίας σου θα εξαρτηθεί και η απάντηση μας πιστεύω. Σε κάθε περίπτωση εδώ είμαστε να τα συζητήσουμε! Καλή αρχή :)
 
Καλησπέρα στην ωραία παρέα. Είμαι κυνηγός από το 1996, είμαι 49 χρονών, μένω Αθήνα, κυνηγάω κατά κανόνα τσιχλοκότσυφα. Κυνηγούσα πολλά χρόνια στην Κορινθία, τώρα περισσότερο στην Κύμη ευβοίας όπου και έχω ρίζες και σπίτι από την μητέρα μου. Πρόσφατα ασχολούμε και με την σκοποβολή (sporting).
Με εκτίμηση.
Είμαι ο Παναγιώτης από Γιάννενα κάνω απ' όλα τα κυνήγια περιστασιακά αλλά το θήραμα που με έχει κερδίσει και είναι η βασική μου ενασχόληση είναι η μπεκάτσα. Έχω ένα Baikal super poseμε κοντάκι στα μέτρα μου απλές θαλάμες απλοί εξολκεις αυλό 18,2 σταθερά τσοκ cl και οι δύο κάνες λόγο του ότι έχει κοπεί 64 cm από 72 με full και demi. Επίσης έχω και μια benelli m2 61 cm είχα καί μια Beretta A350 xtrema που την έδωσα προσφατατα
γεια χαρά σε όλους
βρηκα τη σελίδα τυχαία
θέλω να ξεκινήσω το κυνήγι και η ερώτηση είναι απλή :

από που ξενικάμε?
Καλώς ήρθατε παλικαρια!
 
Καλήμερα σε όλο το team είμαι ο Κώστας από ορεινή Φθιώτιδα μανιακός φασσοκυνηγός με το όπλο της εικόνας μου. Περιστασιακά κάνω και κανένα ρομαντικό κυνήγι με μονόκαννο H&R pardner 932. Καλό βόλι σε όλους και ελπίζω να επιστρέψουμε σύντομα στα καρτέρια μας.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top