To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας και απο εμένα απο την ωραία πρεβεζα. ωραίο φόρουμ !!!!! καλη συνέχεια και καλά κυνήγια με ασφάλεια
Καλημέρα συνάδελφε. Καλωσηρθες στην παρέα μας! Πες μας περισσοτερα πράγματα για σένα, τα κυνηγια που σου αρέσουν και τον εξοπλισμό σου ώστε να σε γνωρίσουμε καλυτερα. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα!
 
Ευχαριστώ πολύ! Προς το παρόν πηγαίνω μόνο σκοπευτήριο, αλλα έχω αρχίσει σιγα σιγά να σκέφτομαι και την ενασχόληση και με το κυνήγι! Είμαι σίγουρος οτι εδώ θα βρώ την απαιτούμενη βοήθεια και και καθοδήγηση, γι αυτό άλλωστε έκανα και την εγγραφή!:):).Έχω μια mossberg 590 και μια berreta a 302.
 
Ευχαριστώ πολύ! Προς το παρόν πηγαίνω μόνο σκοπευτήριο, αλλα έχω αρχίσει σιγα σιγά να σκέφτομαι και την ενασχόληση και με το κυνήγι! Είμαι σίγουρος οτι εδώ θα βρώ την απαιτούμενη βοήθεια και και καθοδήγηση, γι αυτό άλλωστε έκανα και την εγγραφή!:):).Έχω μια mossberg 590 και μια berreta a 302.
Μια χαρά! Έτυχες σε περίεργη χρονιά με τον ιό αλλά αν έχεις το μικρόβιο του κυνηγιού όλα θα τα βρεις!
 
Ευχαριστώ πολύ! Πιστεύω οτι το κυνήγι είναι μια ενασχόληση που σου εξασφαλίζει αμεσότατη επαφή με την φύση, σου χαρίζει ψυχική ηρεμία και ταυτόχρονα δυνατές συγκινήσεις!
Καλώς ήρθες Ηλία , σου εύχομαι να περνάς όμορφα στην παρέα μας , και να μάθεις αρκετά , και χρήσιμα πράγματα , ώστε να έχεις αρκετές δυνατές , και όμορφες συγκινήσεις .
 
Καλώς ήρθες Ηλία , σου εύχομαι να περνάς όμορφα στην παρέα μας , και να μάθεις αρκετά , και χρήσιμα πράγματα , ώστε να έχεις αρκετές δυνατές , και όμορφες συγκινήσεις .
Ευχαριστώ πολύ! Είμαι σίγουρος ότι μέσα από την παρέα του φόρουμ θα γίνω καλύτερος και σοφότερος!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top