To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έχω δοκιμάσει όλα τα κυνήγια αλλά με τράβηξαν περισσότερο η πέρδικα και η μπεκάτσα. Δεν μπορώ το καρτέρι... Λάτρης των σεττερ, αλλά για κάποιους λόγους τα τελευταία 3 χρόνια κυνηγάω χωρίς σκύλο, οπότε το έχω ρίξει και στα μανιτάρια.
Αθήνα δυστυχώς μένω , με καταγωγή και άπειρα κυνήγια στη Μάνη.
 
Έχω δοκιμάσει όλα τα κυνήγια αλλά με τράβηξαν περισσότερο η πέρδικα και η μπεκάτσα. Δεν μπορώ το καρτέρι... Λάτρης των σεττερ, αλλά για κάποιους λόγους τα τελευταία 3 χρόνια κυνηγάω χωρίς σκύλο, οπότε το έχω ρίξει και στα μανιτάρια.
Αθήνα δυστυχώς μένω , με καταγωγή και άπειρα κυνήγια στη Μάνη.
Νίκο καλώς ήρθες καλή διαμονή !!!!
 
Αν και καθυστερημένα θέλω να σας ευχαριστήσω όλους σας για την υποδοχή κ αποδοχή στο φόρουμ.Κ κάτι τελευταίο την μεγάλη μου αγάπη στους αγαπημένους μου συνεργάτες στο κυνήγι τα σεττερ αφού αυτά τα σκυλιά είχα έχω κ θα έχω .Καλά κυνήγια να έχουμε κ να μην ξεχνάμε ότι το κυνήγι είναι αγάπη λατρεία και ΟΧΙ ΝΟΎΜΕΡΑ ΔΟΞΑΣΊΕΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΊΟ Κ ΣΤΟ FB.
 
Καλησπέρα σε ολους. Να συστηθώ και εγω. Δημήτρης από ένα χωριό της Ευβοιας , λάτρης της τσίχλας περισσότερο αλλά δεν λέω όχι και σε άλλα κυνηγια όταν μου δοθεί η ευκαιρία. Σας διαβάζω παρα πολυ καιρό και αποφασισα να γράφω και εγώ τις απόψεις μου και να δίνω αναφορές για την περιοχή μου.
 
Καλησπέρα σε ολους. Να συστηθώ και εγω. Δημήτρης από ένα χωριό της Ευβοιας , λάτρης της τσίχλας περισσότερο αλλά δεν λέω όχι και σε άλλα κυνηγια όταν μου δοθεί η ευκαιρία. Σας διαβάζω παρα πολυ καιρό και αποφασισα να γράφω και εγώ τις απόψεις μου και να δίνω αναφορές για την περιοχή μου.
Καλώς ήρθες Δημήτρη και καλή διαμονή.Απο ποιο χωριό αν επιτρέπεται;
 
Καλησπέρα σε ολους. Να συστηθώ και εγω. Δημήτρης από ένα χωριό της Ευβοιας , λάτρης της τσίχλας περισσότερο αλλά δεν λέω όχι και σε άλλα κυνηγια όταν μου δοθεί η ευκαιρία. Σας διαβάζω παρα πολυ καιρό και αποφασισα να γράφω και εγώ τις απόψεις μου και να δίνω αναφορές για την περιοχή μου.
Kαλωσήρθες Δημήτρη. Καλή διαμονή!Καλά ποσταρίσματα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top