To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα , αν και μέλος του forum καιρό βρίσκω την ανάγκη να συστηθώ τώρα .Ξεκίνησα το κυνήγι πριν 4 χρόνια αν και μέσα μου το είχα καημό πολύ περισσότερα.Δόξα το θεό μέσα σε αυτά τα 4 χρόνια κυνήγησα όλα τα φτερωτά πλην υδροβίων, όμως ο φίλος που με έβαλε στον μαγικό αυτό κόσμο λόγω κάποιον άτυχων συγκυριών σταμάτησε και έτσι έμεινα μόνος . Τέρμα λοιπόν οι μακρινοί προορισμοί που είχα συνηθίσει και διατήρησα την τοπική μου άδεια .Νιώθω λοιπόν την ανάγκη να συστηθώ και ζητήσω από όποιον έχει όρεξη για παρέα μοίρασμα εξόδων και εξορμήσεις να δείξει σε ένα στραβάδι τον δρόμο. Γιώργος Κέρκυρα.
Καλημέρα μάγκες αν και παρακολουθω χρόνια το forum γράφτηκα σήμερα δεν τα πάω καλά με την τεχνολογία είναι η αλήθεια δυστυχώς η ευτυχώς. Γιώργος Ναύπακτος
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
Καλησπέρα!
ονομάζομε Ζαφείρης είμαι 30 και γράφτηκα στο forum για συμβουλές γιατί αγαπάω τα όπλα σκέφτομαι σιγά σιγά να αρχίσω ποιό σοβαρά το κυνήγι.
Παλικάρια καλώς ήρθατε στη παρεα του HL!
 
Καλησπέρα!
ονομάζομε Ζαφείρης είμαι 30 και γράφτηκα στο forum για συμβουλές γιατί αγαπάω τα όπλα σκέφτομαι σιγά σιγά να αρχίσω ποιό σοβαρά το κυνήγι.
Καλως ηρθες Ζαφειρη!Τι κυνηγια εχεις κανει μεχρι τωρα?
 
Καλως ηρθες Ζαφειρη!Τι κυνηγια εχεις κανει μεχρι τωρα?

καλησπέρα! απο κυνήγι κάτι λίγα. Οταν πήρα το όπλο απο τον πατέρα μου ακολουθούσα φίλους για ορτύκι κυρίως και με άλλη παρέα τρυγόνια αλλα έχει χρόνια.. τους τελευταίους μήνες μου ξαναμπήκε η ιδέα ασχοληθώ κανονικά.
 
καλησπέρα! απο κυνήγι κάτι λίγα. Οταν πήρα το όπλο απο τον πατέρα μου ακολουθούσα φίλους για ορτύκι κυρίως και με άλλη παρέα τρυγόνια αλλα έχει χρόνια.. τους τελευταίους μήνες μου ξαναμπήκε η ιδέα ασχοληθώ κανονικά.
Aφου το εχεις μεσα σου,ολα καλα θα πανε,προχωρα!
Οτι απορια-συμβουλη υπαρχουν συναδελφοι να βοηθησουν!!
 
καλησπέρα! απο κυνήγι κάτι λίγα. Οταν πήρα το όπλο απο τον πατέρα μου ακολουθούσα φίλους για ορτύκι κυρίως και με άλλη παρέα τρυγόνια αλλα έχει χρόνια.. τους τελευταίους μήνες μου ξαναμπήκε η ιδέα ασχοληθώ κανονικά.
Καλωσηρθες Ζαφείρη. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Σε ποιες περιοχές συνηθως κυνηγάς;
 
.sarcastic.
Εχω κανει κατι κυνηγια καλοκαιρι στις παραλιες της Χαλκιδικης...
Φοβεροι κυνηγοτοποι!!Τι μου θυμισες...Νασαι καλα φιλε!!
Κάνει και εκεί κάτι μπασιματα από τα Βόρεια... Προσφέρεται για ολοήμερο μέχρι να μείνεις από πυρομαχικά η να κολλήσει το κλείστρο και να χρειαστεί να κάνει cool down για να ξαναοπλισει το σύστημα...
 
.sarcastic.
Κάνει και εκεί κάτι μπασιματα από τα Βόρεια... Προσφέρεται για ολοήμερο μέχρι να μείνεις από πυρομαχικά η να κολλήσει το κλείστρο και να χρειαστεί να κάνει cool down για να ξαναοπλισει το σύστημα...
Άμα λάχει κατουράμε και την κάννη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top