To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αλλη ερωτηση. Εχω απενεργοποιησει τις ειδοποιησεις, αλλα ακομα συνεχιζω να λαμβανω ειδοποιησεις στο e-mail. Τι κανω λαθος;

Πως θα μαθω απο υπολογιστες τελικα; .very funny.

Πατάς πάνω στις ειδοποιήσεις..Αριστερά Ρυθμίσεις.. λεπτομέρειες επικοινωνίας..Ξετσεκάρεις το Ενημέρωση με email όταν υπάρχει νέο εισερχόμενο μήνυμα
 
γεια σας φιλοι μου μετα απο την υποδειξει της καινουργια αυτης κοινοτητας απο τον φιλο ακη ναμαι και γω ειμαι ο βικτωρ απο θασο που πολλοι με ξερετε απο δω μεσα , θα τα λεμε , καλη συνεχεια
 
γεια σας φιλοι μου μετα απο την υποδειξει της καινουργια αυτης κοινοτητας απο τον φιλο ακη ναμαι και γω ειμαι ο βικτωρ απο θασο που πολλοι με ξερετε απο δω μεσα , θα τα λεμε , καλη συνεχεια
.welcome.
 
Καλως σας βρηκα ολους παλικαρια.Ειμαι ο Θωμας, 26 χρονων Πειραιωτης και γαβρος. Μεγαλες αγαπες το κυνηγι, τα ταξιδια -οσα μπορω να κανω-, και η καλη παραδοσιακη μουσικη της ελλαδας.
Αντε να βρεθουμε να πιουμε κανενα κρασο για τα καλοριζικα ;)
.welcome1..lazy.
 
γεια σας φιλοι μου μετα απο την υποδειξει της καινουργια αυτης κοινοτητας απο τον φιλο ακη ναμαι και γω ειμαι ο βικτωρ απο θασο που πολλοι με ξερετε απο δω μεσα , θα τα λεμε , καλη συνεχεια
.welcome1..hit.:)
 
καλά, αυτός ο τύπος με το ασπρόμαυρο κόκερ που λέγεται Μάκης είναι επι της υποδοχής ;;Θα γούσταρα να τον δω ντυμένο σαν αυτούς που έχουν στα μεγάλα ξενοδοχεία
 
καλά, αυτός ο τύπος με το ασπρόμαυρο κόκερ που λέγεται Μάκης είναι επι της υποδοχής ;;Θα γούσταρα να τον δω ντυμένο σαν αυτούς που έχουν στα μεγάλα ξενοδοχεία
μπορείς να ανοίξεις ενότητα μόνος σου
<<ασ τον τρελλό στην τρέλλα του>> :p
 
Γεια σας παλικαρια! Ειμαι ο Βαγγελης απο Ναουσα, κατοικος Ιωαννινων, 21 χρονων με μεγαλη αγαπη για το κυνηγι, το ψαροντουφεκο και γενικα ο,τι εχει να κανει με την φυση.
Καλη αρχη! ;)
 
Γεια σας παλικαρια! Ειμαι ο Βαγγελης απο Ναουσα, κατοικος Ιωαννινων, 21 χρονων με μεγαλη αγαπη για το κυνηγι, το ψαροντουφεκο και γενικα ο,τι εχει να κανει με την φυση.
Καλη αρχη! ;)

Βαγγέλη γειά σου και χαίρομαι ιδιαίτερα που μένεις στον τόπο καταγωγής μου.
Καλώς ήρθες στην παρέα.
 
Βαγγέλη γειά σου και χαίρομαι ιδιαίτερα που μένεις στον τόπο καταγωγής μου.
Καλώς ήρθες στην παρέα.
Γεια σου και εσενα Δημητρη :D Φοιτητης ειμαι στα Γιαννενα και τα εχω λατρεψει... Πολυ ωραια πολη και απεραντα μερη!!
 
Ενα θερμο καλωσηρθατε σε ολους τους συναδελφους γνωστους και μη... Ευχομαι μια ευχαριστη διαμονη και καλα ποσταρισματα...
.welcome.
 
Γεια σου και εσενα Δημητρη :D Φοιτητης ειμαι στα Γιαννενα και τα εχω λατρεψει... Πολυ ωραια πολη και απεραντα μερη!!

Το υποψιάστηκα Βαγγέλη.Φέτος όμως αρχες Νοεμβρίου που είμουνα πάνω για αρκετες μέρες τα κυνήγια ηταν πολύ φτωχά.Τοσο όσο ποτέ άλλωτε δεν θυμάμαι.
 
Το υποψιάστηκα Βαγγέλη.Φέτος όμως αρχες Νοεμβρίου που είμουνα πάνω για αρκετες μέρες τα κυνήγια ηταν πολύ φτωχά.Τοσο όσο ποτέ άλλωτε δεν θυμάμαι.
Οντως ηταν πολυ φτωχα... Ενω κατι πηγε να κανει στα τελη του Οκτωμβρη με κατι καλα μπασιματα... μετα μας "εφαγαν" οι Νοτιαδες :( Ελπιζω τωρα το Σ/Κ να βαλει πουλια!!
 
Γεια σας παλικαρια! Ειμαι ο Βαγγελης απο Ναουσα, κατοικος Ιωαννινων, 21 χρονων με μεγαλη αγαπη για το κυνηγι, το ψαροντουφεκο και γενικα ο,τι εχει να κανει με την φυση.
Καλη αρχη! ;)
.welcome.
 
Γεια σας παλικαρια! Ειμαι ο Βαγγελης απο Ναουσα, κατοικος Ιωαννινων, 21 χρονων με μεγαλη αγαπη για το κυνηγι, το ψαροντουφεκο και γενικα ο,τι εχει να κανει με την φυση.
Καλη αρχη! ;)
γειά σου Βαγγέλη και καλώς όρισες :)
 
Γεια σας παλικαρια! Ειμαι ο Βαγγελης απο Ναουσα, κατοικος Ιωαννινων, 21 χρονων με μεγαλη αγαπη για το κυνηγι, το ψαροντουφεκο και γενικα ο,τι εχει να κανει με την φυση.
Καλη αρχη! ;)
.welcome.Βαγγελη
 
.welcome..welcome..welcome.

Μήτσο Τσάπουρα, Δημητρη Κούνε, Αλέξη, Τάκαρε από το Μπραχάμι, Καλλιθεάτη Vincopoule V Petza, Πάυλο χαίρομαι πολύ που σας βλέπως καλώς ορίσατε...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top