To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολους και απο εμενα το ονομα μου ειναι Λευτερης ειμαι απο Κυκλαδες ασχολουμε με το κυνηγι αρκετα χρονια, διαβαζω αρκετο καιρο το forum και ομολογω οτι ειναι παρα πολυ ενδιαφερον και ενημερωτικο,
Καλώς όρισες Λευτερη απο την όμορφη Σύρο . .shake hands.
 
καλησπέρα σε όλους λέγομαι Παναγιώτης είμαι από τον πυργο ηλειας και κυνηγάω σχεδόν όλα τα καρτερισια θηράματα ακόμα είμαι λάτρης και του ψαρέματος !!!! τιμή μου να ανταλλάσσω απόψεις μαζί σας
Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Σας διαβάζω αρκετό καιρό και σήμερα είπα να εγγραφώ. Ύστερα από μία περίοδο περίπου 15 ετών που δεν πήγα καθόλου κυνήγι, είπα δειλά δειλά να ξεκινήσω πάλι πέρυσι και να το κάνω σωστά. Παρακολούθησα τη σχολή κυνηγετικής σκοποβολής του Μπάμπη Αιγινίτη και συνεχίζω μαθήματα σκοποβολής μαζί του μέχρι σήμερα. Από κυνήγια έχω κάνει μόνο σε τσιχλοκότσυφα αλλά θα επιθυμούσα να επεκταθώ και σε άλλα θηράματα, ακολουθώντας πάντα μία καλή παρέα! Επίσης έχω τελειώσει τη σχολή αρχαρίων χειμερινής ορειβασίας του ΕΟΣ Αθηνών, οπότε κάθε εξόρμηση σε φύση και βουνά μου είναι ιδιαίτερα ευχάριστη. Να είστε όλοι καλά.
Καλησπερα σε ολους και απο εμενα το ονομα μου ειναι Λευτερης ειμαι απο Κυκλαδες ασχολουμε με το κυνηγι αρκετα χρονια, διαβαζω αρκετο καιρο το forum και ομολογω οτι ειναι παρα πολυ ενδιαφερον και ενημερωτικο,
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα σας! Ονομάζομαι Γιαννης, είμαι απο την Καβάλα και κυνηγάω κυρίως με σκυλιά φερμας. Παρακολουθώ το φορουμ πολυ καιρό τώρα και οι συζητήσεις σας με έχουν βοηθήσει πολύ! Να είμαστε καλά λοιπόν να τα λέμε!!;):)
Καλωσορίσατε!!!
 
Καλησπερα σε ολους και απο εμενα το ονομα μου ειναι Λευτερης ειμαι απο Κυκλαδες ασχολουμε με το κυνηγι αρκετα χρονια, διαβαζω αρκετο καιρο το forum και ομολογω οτι ειναι παρα πολυ ενδιαφερον και ενημερωτικο,
Λευτέρη, καλώς ήρθες....
.welcome.
 
Καλησπερα σε ολους και απο εμενα το ονομα μου ειναι Λευτερης ειμαι απο Κυκλαδες ασχολουμε με το κυνηγι αρκετα χρονια, διαβαζω αρκετο καιρο το forum και ομολογω οτι ειναι παρα πολυ ενδιαφερον και ενημερωτικο,
Καλώς ήρθες Λευτέρη!
 
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά..λέγομαι γιάννης και είμαι από θεσσαλονίκη..κυνηγάω κυρίως τρυγόνια στην εναρξη, τσίχλες και το αγαπημενο μου παπιά..δυστυχως τα θηραματα στην περιοχη μας ειναι σε πολυ κακους αριθμους αλλα μονο που εχω την δυνατοτητα να βγαινω στη φυση και να ζω αυτην την αδρεναλινη μαζι με τις μυρωδιες και τα τοπία νομιζω ειναι οτι καλυτερο..κι αν βαρεσουμε και κατι εχει καλώς..καλη συνεχεια σε ολους και καλα κυνηγια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top