To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε ολοι γνωστοι μου φαινεστε, αλλα δεν μπορω να καταλαβω απο που σας ξερω....welcome1.
Εγω ειμαι ο Αρις,για πολλούς Αρίστος, ειμαι 29 χρονων και μενω στην Καλαματα... .seveys.
 
Καλημερα σας. Μετα απο παρεμβαση του Διονυση μπορω να σας πω και γω λιγα λογια. Βικτωρας απο Χανια. Αυτο θα πρεπει να τα λεει ολα ;)

Καλως σας βρηκα
 
Καλημερα σας. Μετα απο παρεμβαση του Διονυση μπορω να σας πω και γω λιγα λογια. Βικτωρας απο Χανια. Αυτο θα πρεπει να τα λεει ολα ;)

Καλως σας βρηκα
Καλως σας βρηκα. Ωραια αισθηση να μιλας με φιλους που εχεις καιρο να τα πεις.
Επιτέλους ρε φίλε είχαμε χαθεί.victory..welcome.
 
Μπαίνω με το δεξί και καλώς σας βρήκα. Χαίρομαι που είμαι κοντά σας και εύχομαι τα καλύτερα για τη νέα σας προσπάθεια.
Είναι ο Χρήστος από Κομοτηνή. Οικογένεια, καλή παρέα, κυνήγι και ΑΕΚ! :)
 
Μπαίνω με το δεξί και καλώς σας βρήκα. Χαίρομαι που είμαι κοντά σας και εύχομαι τα καλύτερα για τη νέα σας προσπάθεια.
Είναι ο Χρήστος από Κομοτηνή. Οικογένεια, καλή παρέα, κυνήγι και ΑΕΚ! :)
Χαίρομαι ιδιαίτερα που σας βλέπω ξανά........Καλώς ήρθες Χρήστο.welcome1.
 
Θελω να ρωτησω κατιτις, αλλα δε ξερω πως γινεται. Δεν εψαξα κιολας μη λεω ψεμματα. Εχει καποια επιλογη ωστε να μου δειχνει σε λιστα μονο τα θεματα που εχουν νεες απαντησεις, ωστε πχ αυριο, να μη ψαχνω να δω ενα ενα τα ποστ;
Βίκτωρα πάνω πάνω στην μπάρα έχει "Νεες δημοσιεύσεις" .
 
Μπαίνω με το δεξί και καλώς σας βρήκα. Χαίρομαι που είμαι κοντά σας και εύχομαι τα καλύτερα για τη νέα σας προσπάθεια.
Είναι ο Χρήστος από Κομοτηνή. Οικογένεια, καλή παρέα, κυνήγι και ΑΕΚ! :)
Καλώς σας βρήκα, είμαι ο Βασίλης από Μαρκόπουλο Ωρωπού.
Καλή αρχή και καλή δύναμη!!!

.welcome.
 
Καλως σας βρηκα ολους παλικαρια.Ειμαι ο Θωμας, 26 χρονων Πειραιωτης και γαβρος. Μεγαλες αγαπες το κυνηγι, τα ταξιδια -οσα μπορω να κανω-, και η καλη παραδοσιακη μουσικη της ελλαδας.
Αντε να βρεθουμε να πιουμε κανενα κρασο για τα καλοριζικα ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top