To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιδιά, χαιρετώ όλη την οικογένεια του Hunterslife. Λέγομαι Θάνος, καταγωγή από Πειραιά, διαμένω Νότια Προάστια Αθηνών τα τελευταία 3 χρόνια με την γυναίκα μου και επαγγέλομαι προγραμματιστης web εφαρμογών.

Πάντα είχα καημό να κυνηγήσω καθώς μέχρι τα 16 μου πήγαινα με τον πατέρα μου για πουλιά με το πανέμορφο κουρτσχααρ μας, την Ίρμα. Έχω ζήσει (ως θεατής πάντα καθώς ο πατέρας μου δεν μου έδινε να τουφεκίσω), κυνήγια τρυγονιών στην Πρέβεζα και στην Πάργα, κυνήγια φασιανών στον Κόζιακα(Ελάτη / Περτούλι), πετροπέρδικες στην Μήλο και τσίχλες / κοτσύφια στην Αττική.

Πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να πάρω την Beretta του πατέρα μου, ο οποίος πλέον το έχει παρατήσει το άθλημα καθώς και οι περισσότεροι απο την παρέα του, και να αλλάξουν οι ρόλοι από τα εφηβικά μου κυνήγια(εγώ ο κυνηγός - ο πατέρας ο θεατής).

Από οτι βλέπω, είστε πολύ δεμένη κοινότητα και θα χαρώ πολύ να με βοηθήσετε στα πρώτα βηματά μου στο φοβερό αυτό χόμπι..

Σας χαιρετώ όλους και θα τα πούμε σύντομα με παραπάνω ερωτήσεις ;)
Θάνο με λίγα λόγια είπες πάρα πολλά .Καλώς όρισες και όποτε βρισκεις χρόνο ρωτα για τα πάντα.Άλλωστε ειναι γνωστό ότι όποιος ρωτάει μαθαίνει.Πάντα θα υπαρχουν αρκετοί να σου λύσουν καθε απορία.
Και παλι καλώς όρισες στην παρέα.
.my man.Αλήθεια με την προβατίνα έχεις καλές σχέσεις ; .buy.
 
Καλησπέρα παιδιά, χαιρετώ όλη την οικογένεια του Hunterslife. Λέγομαι Θάνος, καταγωγή από Πειραιά, διαμένω Νότια Προάστια Αθηνών τα τελευταία 3 χρόνια με την γυναίκα μου και επαγγέλομαι προγραμματιστης web εφαρμογών.

Πάντα είχα καημό να κυνηγήσω καθώς μέχρι τα 16 μου πήγαινα με τον πατέρα μου για πουλιά με το πανέμορφο κουρτσχααρ μας, την Ίρμα. Έχω ζήσει (ως θεατής πάντα καθώς ο πατέρας μου δεν μου έδινε να τουφεκίσω), κυνήγια τρυγονιών στην Πρέβεζα και στην Πάργα, κυνήγια φασιανών στον Κόζιακα(Ελάτη / Περτούλι), πετροπέρδικες στην Μήλο και τσίχλες / κοτσύφια στην Αττική.

Πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να πάρω την Beretta του πατέρα μου, ο οποίος πλέον το έχει παρατήσει το άθλημα καθώς και οι περισσότεροι απο την παρέα του, και να αλλάξουν οι ρόλοι από τα εφηβικά μου κυνήγια(εγώ ο κυνηγός - ο πατέρας ο θεατής).

Από οτι βλέπω, είστε πολύ δεμένη κοινότητα και θα χαρώ πολύ να με βοηθήσετε στα πρώτα βηματά μου στο φοβερό αυτό χόμπι..

Σας χαιρετώ όλους και θα τα πούμε σύντομα με παραπάνω ερωτήσεις ;)
Θανο καλως ηρθες και καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα παιδιά, χαιρετώ όλη την οικογένεια του Hunterslife. Λέγομαι Θάνος, καταγωγή από Πειραιά, διαμένω Νότια Προάστια Αθηνών τα τελευταία 3 χρόνια με την γυναίκα μου και επαγγέλομαι προγραμματιστης web εφαρμογών.

Πάντα είχα καημό να κυνηγήσω καθώς μέχρι τα 16 μου πήγαινα με τον πατέρα μου για πουλιά με το πανέμορφο κουρτσχααρ μας, την Ίρμα. Έχω ζήσει (ως θεατής πάντα καθώς ο πατέρας μου δεν μου έδινε να τουφεκίσω), κυνήγια τρυγονιών στην Πρέβεζα και στην Πάργα, κυνήγια φασιανών στον Κόζιακα(Ελάτη / Περτούλι), πετροπέρδικες στην Μήλο και τσίχλες / κοτσύφια στην Αττική.

Πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να πάρω την Beretta του πατέρα μου, ο οποίος πλέον το έχει παρατήσει το άθλημα καθώς και οι περισσότεροι απο την παρέα του, και να αλλάξουν οι ρόλοι από τα εφηβικά μου κυνήγια(εγώ ο κυνηγός - ο πατέρας ο θεατής).

Από οτι βλέπω, είστε πολύ δεμένη κοινότητα και θα χαρώ πολύ να με βοηθήσετε στα πρώτα βηματά μου στο φοβερό αυτό χόμπι..

Σας χαιρετώ όλους και θα τα πούμε σύντομα με παραπάνω ερωτήσεις ;)
Θάνο καλώς ήρθες στη παρέα του HL!
.welcome.
 
Για σας είμαι 18 για την ακρίβεια τα έχω κλείσει εδώ και 5 μήνες (ο παππούς μου μου έκανε δώρο την παλιά του καραμπίνα και θα ήθελα να μάθω περισωτερα για αυτήν
story.php
) ευχαριστώ και καλά κυνηγια
 
Για σας είμαι 18 για την ακρίβεια τα έχω κλείσει εδώ και 5 μήνες (ο παππούς μου μου έκανε δώρο την παλιά του καραμπίνα και θα ήθελα να μάθω περισωτερα για αυτήν
story.php
) ευχαριστώ και καλά κυνηγια
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Αλέξη και στην οικογένεια των κυνηγών .welcome.
Η φωτο δεν φαίνεται αλλά μπορείς να ρωτήσεις ότι επιθυμείς στα ανάλογα θέματα του forum.
 
Για σας είμαι 18 για την ακρίβεια τα έχω κλείσει εδώ και 5 μήνες (ο παππούς μου μου έκανε δώρο την παλιά του καραμπίνα και θα ήθελα να μάθω περισωτερα για αυτήν
story.php
) ευχαριστώ και καλά κυνηγια
Καλώς ήρθες Αλέξη καλή διαμονή .welcome.
Είναι ευχάριστο νέα Παλικάρια να θέλουν να ασχοληθούν με το Κυνηγι .shake hands..shake hands.
Κάποια στιγμή είχα απογοητευτεί δεν έβλεπα στον κυνηγοτοπο νέες γενιές να ακολουθούν τους Πατεράδες τους εστω για παρέα
Μάλλον εκανα λάθος .shake hands.
 
Καλώς τον Αλέξη τον ρώσσο! Καλως ήρθες στην παρέα μας φίλε μου και καλή διαμονή. Μιας και είσαι από τους μικρότερους της παρέας μας έχεις πολλά να μάθεις εδώ μέσα. Ρώτα ότι θες όποιον θες και θα λάβεις όλες σου τις απαντήσεις!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top