To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους!είμαι ο Χρήστος 39 ετών κάτοικος Μάνης πλέον εδώ και 2 χρόνια αλλά γέννημα θρέμμα Πειραιώτης.κατοχος μιας Browning light twelve και τα τελευταία 3 χρόνια επίσης κάτοχος ενός baikal mp-155.κυνηγια συνήθως ορτύκι, τρυγόνι, τσίχλα και που και που για κανένα γουρουνάκι!μου αρέσει να γράφω χλμ στα βουνά πάνω κι ας μην ρίξω ούτε ντουφέκια που λέει ο λόγος!
Καλώς όρισες Χρήστο.Πολυ καλά και τα δύο όπλα σου.
 
καλως σας βρηκα! ειμαι ο Βαιος ειμαι 40 και μενω μονιμα στην αθηνα..
κυνηγαω περισσοτερο λαγο με M2 και Baikal O/U αναλογα με τα γουστα :D και οταν δεν εχει κυνηγι θα περπατησω γιατι με το περπατημα στο βουνο δεν βγαινεις ποτε χαμενος :D
σπανιοτερα στο σκοπευτηριο και πλεον ακομα σπανιοτερα πρακτικη σκοποβολη με πιστολι...
 
καλως σας βρηκα! ειμαι ο Βαιος ειμαι 40 και μενω μονιμα στην αθηνα..
κυνηγαω περισσοτερο λαγο με M2 και Baikal O/U αναλογα με τα γουστα :D και οταν δεν εχει κυνηγι θα περπατησω γιατι με το περπατημα στο βουνο δεν βγαινεις ποτε χαμενος :D
σπανιοτερα στο σκοπευτηριο και πλεον ακομα σπανιοτερα πρακτικη σκοποβολη με πιστολι...
Καλώς τν Βάιο,που'ρθε μες το Μάιο!!
Καλή διαμονή φίλε!! :)
 
καλως σας βρηκα! ειμαι ο Βαιος ειμαι 40 και μενω μονιμα στην αθηνα..
κυνηγαω περισσοτερο λαγο με M2 και Baikal O/U αναλογα με τα γουστα :D και οταν δεν εχει κυνηγι θα περπατησω γιατι με το περπατημα στο βουνο δεν βγαινεις ποτε χαμενος :D
σπανιοτερα στο σκοπευτηριο και πλεον ακομα σπανιοτερα πρακτικη σκοποβολη με πιστολι...
Καλώς ήρθες !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top