To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάποια στιγμή όμως,θα πάει για βελόνα.
Δν κάνει καλό αυτή η χρήση....την έχω πατήσει κ στο λέω.
Από τότε έβαλα αδρανείας σε όλα τα όπλα μου.
Βασικα εγω δεν αφοπληζω κανενα οπλο ουτε ο συγχορεμενος ο πατερας μου και εχω τουφεκια με ελατηρια απο το 60 και 70 και λειτουργουν κανονικοτατα χωρις κανενα προβλημα
 
Καλο μεσημερι,Δημητρης απο Χιο 39 ετων κυνηγω κυριως περδικα,μπεκατσα με μια franchi 612 και συντροφια 1 Ποιντερ και ενα Σεττερ
Καλώς ήρθες Δημήτρη!
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Καλώς ήρθες κ. Νίκο από την όμορφη Δημητσάνα!!!
 
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Νίκο!
 
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Καλώς ήλθες κ.Νίκο!!!
 
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Καλώς ήρθες κ.Νικο καλή διαμονή!!!
 
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Kαλωs ηρθε Nικο. Καλη διαμονη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top