To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
 
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
Kαλώς μας ήρθες Dio..welcome1.
 
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
Καλώς ήρθες φίλε. Αν θες πες μας και το όνομά σου να μην σε αποκαλούμε Dio!
 
Καλημέρα , αν και μέλος του forum καιρό βρίσκω την ανάγκη να συστηθώ τώρα .Ξεκίνησα το κυνήγι πριν 4 χρόνια αν και μέσα μου το είχα καημό πολύ περισσότερα.Δόξα το θεό μέσα σε αυτά τα 4 χρόνια κυνήγησα όλα τα φτερωτά πλην υδροβίων, όμως ο φίλος που με έβαλε στον μαγικό αυτό κόσμο λόγω κάποιον άτυχων συγκυριών σταμάτησε και έτσι έμεινα μόνος . Τέρμα λοιπόν οι μακρινοί προορισμοί που είχα συνηθίσει και διατήρησα την τοπική μου άδεια .Νιώθω λοιπόν την ανάγκη να συστηθώ και ζητήσω από όποιον έχει όρεξη για παρέα μοίρασμα εξόδων και εξορμήσεις να δείξει σε ένα στραβάδι τον δρόμο. Γιώργος Κέρκυρα.
Ευχαριστώ μάγκες .
Κάποτε πήγαινα για τα πάντα αρκεί να είναι σε βουνό τα τελευταία χρόνια μπεκατσα με ένα αγγλικό σεττερ αν και αν βρώ ευκαιρία πετάγομαι για κανένα λαγό με ένα φιλαράκι η καμία φασσα .
Όπλο μια Browning gold fusion δεν υπάρχει σάλιο για ένα δικαννο που ήθελα
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
Καλώς ορίσατε στην παρέα.
 
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
Dio καλωσηρθες. Φαίνεσαι πραγματικά άρρωστος με το βάλτο. Ανυπομονούμε να μαθαινουμε για τις εξορμήσεις και τις εμπειρίες σου σε αυτό το τόσο ξεχωριστό κυνήγι. Πες μας πιο πολλά πράγματα για τα όπλα σου, αν έχεις σκύλο και οτιδήποτε άλλο θα μας βοηθήσει να σε γνωρίσουμε καλύτερα. Καλή διαμονή και καλά ποσταρισματα.
 
Καλώς σας βρήκα! Πέριξ Θήβας και Οινόη για τσίχλες, Καλαμάτα για τσίχλες και γουρούνια και στο χωριό (ορεινή Φωκίδα) για ότι θέλουν τα γερόντια +φαγοπότια!!!
1.franchi al 48 full choke
2.Beretta 390 mobile
3. Antonio zoli πλάγιο 2-4 τσοκ
4.breda astro εξωτερικά τσοκ
5.fabarm l4s καινούργιο απόκτημα ατουφεκιστο
Τα όπλα μαζί με τον πατέρα!!!
Καλησπέρα και από εμένα λατρεύω την μπεκάτσα επίσης κυνηγαω τρυγόνια τσίχλοκοτσυφα κ λίγο φάσσα.Τα όπλα μονο BENELI SUPER SPORT k MODELFELTRO SUPER 90.
Κωστα και Γιαννη καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
Καλημέρα , αν και μέλος του forum καιρό βρίσκω την ανάγκη να συστηθώ τώρα .Ξεκίνησα το κυνήγι πριν 4 χρόνια αν και μέσα μου το είχα καημό πολύ περισσότερα.Δόξα το θεό μέσα σε αυτά τα 4 χρόνια κυνήγησα όλα τα φτερωτά πλην υδροβίων, όμως ο φίλος που με έβαλε στον μαγικό αυτό κόσμο λόγω κάποιον άτυχων συγκυριών σταμάτησε και έτσι έμεινα μόνος . Τέρμα λοιπόν οι μακρινοί προορισμοί που είχα συνηθίσει και διατήρησα την τοπική μου άδεια .Νιώθω λοιπόν την ανάγκη να συστηθώ και ζητήσω από όποιον έχει όρεξη για παρέα μοίρασμα εξόδων και εξορμήσεις να δείξει σε ένα στραβάδι τον δρόμο. Γιώργος Κέρκυρα.
Καλημέρα στο forum.Σας διαβάζω χρόνια, όμως επειδή στη τεχνολογία δεν είχα ποτέ έφεση, δεν αποφάσιζα να γράψω!Είμαι από το νομό Ηλείας , 40 χρονών κ έχω αρρώστια με το βάλτο.Κάνω πρωινό στον Έβρο, έκανα περπατητό στη Σαγιάδα κ κάνω απογευματινό στο Μεσσολόγγι!
Γιωργο και DIO κακως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top