To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είμαι ο Διονύσης κάτοικος Αιγάλεω και χαίρομαι που θα μπορούμε να επικοινωνούμε μέσα από το φόρουμ.
 
Καλησπέρα σε όλους..Είμαι ο Γεράσιμος κατοικώ στα Μεσόγεια Αττικής και είμαι τρελαμένος με το κυνήγι, την σκοποβολή, το ψάρεμα, το ψαροντούφεκο και γενικά ότι έχει να κάνει με την φύση!
 
Χαιρετώ την παρέα.Αν και γνωριζόμαστε απο τα παλιά είμαι ο Δημήτρης η ασπρη αλεπού που μένει στην Αθήνα στα λαγούμια κοντά σο Γαλάτσι.
Τρελλαμένος με το κυνήγι και το ψαρεμα αλλα και οτι έχει να κάνει με την φύση γενικότερα.Εύχoμαι αυτός ο χώρος να είναι αντάξιος των προσδοκιών και των απαιτήσεων που έχουν καλλιεργηθεί σε όλους μας.
Καλό ξεκίνημα.
 
καλησπέρα
είμαι ο Μάκης 54 χρονών και μένω Μαραθώνα
άρρωστος με το κυνήγι και την καλή παρέα
εύχομαι τα καλύτερα για την νέα γωνιά και καλή συνέχεια .shake.
 
Καλησπέρα σε όλους..Είμαι ο Γεράσιμος κατοικώ στα Μεσόγεια Αττικής και είμαι τρελαμένος με το κυνήγι, την σκοποβολή, το ψάρεμα, το ψαροντούφεκο και γενικά ότι έχει να κάνει με την φύση!
.welcome.
 
Χαιρετώ την παρέα.Αν και γνωριζόμαστε απο τα παλιά είμαι ο Δημήτρης η ασπρη αλεπού που μένει στην Αθήνα στα λαγούμια κοντά σο Γαλάτσι.
Τρελλαμένος με το κυνήγι και το ψαρεμα αλλα και οτι έχει να κάνει με την φύση γενικότερα.Εύχoμαι αυτός ο χώρος να είναι αντάξιος των προσδοκιών και των απαιτήσεων που έχουν καλλιεργηθεί σε όλους μας.
Καλό ξεκίνημα.
.welcome1.
 
Καλησπέρα άπαντες...
Είμαι ο Πάνος 35 ετών, κάτοικος Αθηνών. Μεγάλη μου αγάπη η οικογένεια μου και τρέλα μου μεγάλη το κυνήγι και η ΑΕΚ....
Χαιρετίζω τη νέα προσπάθεια και θα είμαι δίπλα στην ομάδα....
 
Καλωσήρθατε, ελπίζω να κανονίσουμε κάνα κυνήγι να γνωριστούμε και από κοντά .....very funny.
Πως σας φαίνεται;
 
Καλησπέρα άπαντες...
Είμαι ο Πάνος 35 ετών, κάτοικος Αθηνών. Μεγάλη μου αγάπη η οικογένεια μου και τρέλα μου μεγάλη το κυνήγι και η ΑΕΚ....
Χαιρετίζω τη νέα προσπάθεια και θα είμαι δίπλα στην ομάδα....
.welcome1. λεβεντάκομ...
 
Καλωσήρθατε, ελπίζω να κανονίσουμε κάνα κυνήγι να γνωριστούμε και από κοντά .....very funny.
Πως σας φαίνεται;

Δεν θα έλεγα οχι.Πρεπει να γνωριστούμε και να τα πουμε απο κοντά.Αλήθεια ...μήπως κυνηγας και ..αλεπούδες ;
 
Βασικά θελω να ξέρω ποιο ειναι το θεμα που θα γίνεται της ....πόπης.Εχω κάποιον που ασχολειται με μαρούλια και θέλω να τον "σκίσω"
 
Γεα σου Αντώνη.Επίσης χαρά μας που ξανα συναντιώμαστε στον καινούργιο αυτό χώρο που πιστεύω να φανει αντάξιος των προσδοκιών μας αλλά και εμείς όλοι να σταθούμε στο υψος των περιστάσεν που αρμόζει σε ανθρώπους με λογική σκέψη και σωστή κρίση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top