Tablet

Θέλω να κάνω μια αγορά ταblet μεταχειρισμένο.μεταξυ apple και samsung τι θα διαλέγατε??? Δεν δίνω πάρα πολλά λεφτά ειδικά για τα samsung s2 s3...
Οπότε πιο πολύ για apple koito..τι προτείνετε?? Δε τα πάω καλά με τα μήλα.
 
Θέλω να κάνω μια αγορά ταblet μεταχειρισμένο.μεταξυ apple και samsung τι θα διαλέγατε??? Δεν δίνω πάρα πολλά λεφτά ειδικά για τα samsung s2 s3...
Οπότε πιο πολύ για apple koito..τι προτείνετε?? Δε τα πάω καλά με τα μήλα.
Για το apple θα σου πω που ξέρω. Το έχω παρα πολλά χρόνια και δουλεύει ακόμα σαν καινούριο! Είναι πανεύκολο στην χρήση και παρα πολύ γρήγορα θα συνηθίσεις το λογισμικό. Το μόνο που θα χρειαστείς ίσως βοήθεια είναι στο να φτιάξεις έναν λογαριασμό για να μπορείς να κατεβάζεις ότι θες από το iTunes και το AppStore. Πράγματα που εύκολα βοηθάω και εγώ αν θέλεις φυσικά :)
 
apple = σταθεροτητα και ταχητητα
samsung = εβελιξια και σημβατοτητα

τα βαζεις κατω και διαλεγεις τα λογισμικα οποια και να παρεις σε λιγο καιρο θα τα μαθεις απλα τα apple επιδη δεν ειμασται αμερικη υπαρχει καποια ασημβατοτητα με καποια αλλα μηχανηματα στην ελλαδα
εαν εχεις κηνητο με αντροιτ το σαμσουν θα το ξερεις απο την αρχη το apple εχει πολυ ποιο λιτο λοιτουργικο αλλα διαφορετηκο με οτη αυτο συνεπαγεται..
βεβεα λες μεταχηρησμανο οποτε παμαι σε κατη ποιο παλιο..
εκει τωρα για μενα (αν και οχι φιλος) περνει προβαδισμα το apple διοτη στη λιτουργια με τα χρωνια ειναι ποιο σταθερο..
 
Back
Top