Sitka outdoor wear

Σας ευχαριστώ, από σένα περιμένουμε όλοι Άρι αν περιμένετε από μένα χαθηκατε,.sarcastic. για πατρια εδάφη τα προοριζω. Εδώ για κανένα φασιανο και φέτος όπως πάει με τη δουλειά ούτε εκεί δε θα παω.
 
Από καιρό τα χα βάλει στο μάτι είχα ακούσει και τα καλύτερα λογια από φίλους, οπότε πήγαινα στο cabelas πάντα σταματουσα στο stand με τα συγκεκριμένα και τα περιεργαζομουνα. Οι ενδοιασμοι που είχα ήταν η τιμή και το ύφασμα τους που προσωπικά σε μερικά κομμάτια μου φαίνεται (ευθραστο),τώρα τελευταία που είχα πάει στον κολλητό μου (αυτός έχει ολόκληρη μπουτίκ ) ανοίξαμε συζήτηση γύρω από το θέμα , αυτός κάνει κυνηγια big game που λένε και οι Αμερικανοί και απαιτεί ότι καλύτερο για της κλιματικές συνθήκες που επικρατούν μου τα πρότεινε χωρίς καμία επιφύλαξη. Και για να μην μακρυγορω.

Μαρεσει η παραλαγη elevated ll και επέλεξα το Downpour jacket

imag

Και παντελόνι το equinox

take a screenshot
Και για να συμπληρώσει το καρέ

free screenshot software

free uploader

Ευχαριστημένος από άποψη ποιότητας και ότι είναι τεχνικά και με το λιγότερο δυνατό όγκο, στην πράξη όμως θα φανούν τα αποτελέσματα γιαυτό ρώτησα τον Άρι παραπάνω για να πάρω μια καλύτερη γνωμη.;)
Κωνσταντίνε, τώρα μόνο τα είδα! Καλορίζικα, με την υγειά σου να τα χαρείς και να τα λιώσεις στα κυνήγια. .shake hands.
 
Ετοιμάζομαι και γω για την τσίχλα αλλά ποιο πολύ για τα αγριοπεριστερα ένα κυνήγι που κακώς δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μακάρι να είχαμε και φασσα αλλά αυτές είναι ακριβοθορητες σκέτο τζόκερ. Η παραλλαγή ιδανική για τα γκρεμια αν και το υλικό μου φαίνεται λίγο ευαίσθητο θα δείξει?


 
Ετοιμάζομαι και γω για την τσίχλα αλλά ποιο πολύ για τα αγριοπεριστερα ένα κυνήγι που κακώς δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μακάρι να είχαμε και φασσα αλλά αυτές είναι ακριβοθορητες σκέτο τζόκερ. Η παραλλαγή ιδανική για τα γκρεμια αν και το υλικό μου φαίνεται λίγο ευαίσθητο θα δείξει?


ωραίος ο νέος και σου πάει .shake hands.
για πές μου όμως στη 3η φωτό
το κρεμαστάρι στην Αμερική στη τραγιάσκα το έχουν;;;;;;ha haaa
 
Ετοιμάζομαι και γω για την τσίχλα αλλά ποιο πολύ για τα αγριοπεριστερα ένα κυνήγι που κακώς δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μακάρι να είχαμε και φασσα αλλά αυτές είναι ακριβοθορητες σκέτο τζόκερ. Η παραλλαγή ιδανική για τα γκρεμια αν και το υλικό μου φαίνεται λίγο ευαίσθητο θα δείξει?


Ποιο πολυ απ ολα μ'αρεσει η τραγιασκα σου !!!!
Να τα χαρεις και να τα λιωσεις στα βουνα και τα γρεμια απ το πηγεν ελα στο κυνηγι!!!!!
 
ωραίος ο νέος και σου πάει .shake hands.
για πές μου όμως στη 3η φωτό
το κρεμαστάρι στην Αμερική στη τραγιάσκα το έχουν;;;;;;ha haaa
Ξέχασα να το βγάλω Μακαρε .sarcastic. και ο πωλητής ξέχασε και αυτός να βγάλει το πλαστικό για τον συναγερμό και στην έξοδο έγινε χαμός.
 
Καλοριζικο κ καλοφορετο το σετακι Κωστα..!

Ειναι λεπτο το υφασμα?
Αν εννοεις αυτο κ εμένα τετοια ρουχα δεν μου γεμιζουν το ματι ειδικα για το περπατητο.
Ευχαριστώ Τάσο μου είναι από πολυεστερικο υλικό και ψιλό ύφασμα καλό και για περπατητο αλλά όχι με πολύ ζέστη πιστεύω, έτσι νόμιζα και για κάτι παρόμοιο και έκανα λάθος βέβαια με εξέπληξε με την αντοχή του, το πολύ πολύ να αφήσω κάνα κομμάτι στους ασπαλαθους .sarcastic.
 
Ετοιμάζομαι και γω για την τσίχλα αλλά ποιο πολύ για τα αγριοπεριστερα ένα κυνήγι που κακώς δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μακάρι να είχαμε και φασσα αλλά αυτές είναι ακριβοθορητες σκέτο τζόκερ. Η παραλλαγή ιδανική για τα γκρεμια αν και το υλικό μου φαίνεται λίγο ευαίσθητο θα δείξει?


μια χαρα μοντελακι καλοφορετα ωραια παραλαγη αλλα η τραγιασκα .RESPECT. αλλο στυλ (θα ταιργιαζε για τα περπατιτα μου.sarcastic.)
 
Ετοιμάζομαι και γω για την τσίχλα αλλά ποιο πολύ για τα αγριοπεριστερα ένα κυνήγι που κακώς δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μακάρι να είχαμε και φασσα αλλά αυτές είναι ακριβοθορητες σκέτο τζόκερ. Η παραλλαγή ιδανική για τα γκρεμια αν και το υλικό μου φαίνεται λίγο ευαίσθητο θα δείξει?


Καλοφόρετα!!!
Με την υγεία σου Κωνσταντίνε!
 
μια χαρα μοντελακι καλοφορετα ωραια παραλαγη αλλα η τραγιασκα .RESPECT. αλλο στυλ (θα ταιργιαζε για τα περπατιτα μου.sarcastic.)
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά, η τραγιάσκα βεβαίως θα συνδυαστεί αλλιώς, γιλέκο canvas beretta, δικανακι cal 20.
 
Ετοιμάζομαι και γω για την τσίχλα αλλά ποιο πολύ για τα αγριοπεριστερα ένα κυνήγι που κακώς δεν έχω ασχοληθεί εκτεταμένα μακάρι να είχαμε και φασσα αλλά αυτές είναι ακριβοθορητες σκέτο τζόκερ. Η παραλλαγή ιδανική για τα γκρεμια αν και το υλικό μου φαίνεται λίγο ευαίσθητο θα δείξει?


.my man..my man.μανεκενννννν
 
Back
Top