Rizzini Team

Το mxs το δικό μου κάνει 8000+ και το mx8 10000 +
Καινούρια.
Το μαύρο mxs στο car είναι ευκαιρία ΑΝ είναι άριχτο.
Μόνο τα ξύλα του είναι φτωχά.Και άν όντως οι κάννες του είναι 1660 όπως γράφει το βιβλίο του.
Στα 6000 στην αγγλία βρίσκεις καλό mx2000s και mx8 μεταχ πάντα.
Των 3000 είναι χιλιορηγμένα και παλιά μοντ αλλά με 6-7 κατοστάρικα +τα ξύλα κανά 1000άρικο γίνεται προκοπή..(Ολα θέλουν ξύλα για να είμαστε ok).
Ορεξη,στοργή και ευρώ θέλουν όλα...
 
Τα Rizzini ειναι καλη μαρκα και εχουν ποιοτικα μοντελα. Αν αυτο που φαινεται στο βιντεο συναδει οντως και με την ποιοτητα κατασκευης τοτε καλως κανουν οσο κανουν. Το προβλημα ειναι οτι ενας σκοπευτης που θελει να ξεκινησει (και φυσικα και οσοι δεν εχουν χορηγιες), με αυτο το ποσο θα παει σε λυσεις πιο δοκιμασμενες και σιγουρες.
 
Τα Rizzini ειναι καλη μαρκα και εχουν ποιοτικα μοντελα. Αν αυτο που φαινεται στο βιντεο συναδει οντως και με την ποιοτητα κατασκευης τοτε καλως κανουν οσο κανουν. Το προβλημα ειναι οτι ενας σκοπευτης που θελει να ξεκινησει (και φυσικα και οσοι δεν εχουν χορηγιες), με αυτο το ποσο θα παει σε λυσεις πιο δοκιμασμενες και σιγουρες.
Εμενα αν μου το δινανε κιχ δε θα εκανα και να χαλαγε αν ειμουν καλος σκοπευτης που θα ειμουν για να μου το δινανε θα μου δινανε αλλο αχαχαχαχχαχαχα
 
Back
Top