Remington v3

Αν ψαξεις θα διαβασεις κριτικες απο παιδια που την ειχαν ή την εχουν.
Απ οτι εχω διαβασει εχει πολυ καλες τουφεκιες, μικρη ανακρουση και καλη εργονομια. Το τελευταιο το επιβεβαιωνω κι εγω που εχω επωμισει τη συνθετική σε μαγαζι 2-3 φορες. Μου αρεσε και η ποιοτητα των πλαστικών. Το φινιρισμα οχι και τοσο, ειναι λιγο ΄΄χωριατικο΄΄. Μου ερχοταν ομως πολυ πολυ καλα.
Για ολα τα υπολοιπα δεν εχω αποψη.
 
Καλησπέρα .. σκέφτομαι να αποκτήσω τη Remington v3 και ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει αν παίρνει προέκταση φυσιγγίων και αν κάποιος την έχει δοκιμάσει ?? ευχαριστώ!
Διαβασε την απάντηση του κυρίου Μητσιαλη (δασκάλου σκοποβολής) στην ενότητα σκέφτομαι να αγοράσω σελ 5 ,που λέει την άποψη του σαν πρωην κάτοχος.
 
Σημερα φασσα τσιχλα και το απογευμα λιανισμα καρακαξες με την ν3 της συλλογης. Απο την εναρξη φετος ειδικα το οπλο εχει παρει φωτια,συντηρηση μονο μια φορα απο βαρεμαρα,καθαρισμα τα βασικα και πρωτα και κυρια την καννη διαρκως. Εφερε ενας φιλος δωρο 2 τζεμινι της επιλογης μου *-***. Ειδικα το φουλ θεριζει πολυ ασχημα.κανενα θεμα το οπλο
 
Εχω αρκετα οπλα και δεν θα κρατουσα ομως την συγκεκριμενη σαν μοναδικο οπλο.

Ολο το συστημα εξασφαλιζει "μια συνολικη ταχυτητα" που φαινεται και στις πιο δυσκολες καιρικες συνθηκες,απο νοτιαδες και ψωφοκρυα.

Δεν χοριζω προσωπικα τα οπλα ανα κυνηγι.

Εαν θελεις ενα οπλο να βγαλεις γουστα και δεις τρελες παρτην.

Ολα θελουν συντηρηση αλλα κατι αγχωτικα σχολια μη κατοχων για το λυσε δεσε,για προβληματα που ναι εχουν βγει αποθουν. Αν γουσταρεις παρτην. Ανταλλακτικα γιοκ ομως οπως και αλλες εταιριες μεγαλυτερες και "σοβαροτερες"
 
Back
Top