Remington Team

Τα ξύλα τους φαίνονται πολύ πιο ποιοτικά από ότι πριν . Τα είδα σε οπλομαγαζο πριν κανένα μήνα περίπου .
Αιντε καιρος για νεο οπλακι το 870 το λιγουρεβομε καιρο αλλα που λεφτα για τετια ασε που δεν εχω πιασει ποτε στα χερια μου μια 870 και πολυ θα το ηθελα να χω μια
 
Αιντε καιρος για νεο οπλακι το 870 το λιγουρεβομε καιρο αλλα που λεφτα για τετια ασε που δεν εχω πιασει ποτε στα χερια μου μια 870 και πολυ θα το ηθελα να χω μια
Αν έρθω επάνω, μαζί με την 1187 θα σου φέρω και την 870 wingmaster. Εσύ, είπαμε, θα βάλεις το τσίπουρο και τον κυνηγότοπο :) .
 
Τα έχουμε ξανά πει παιδιά. Δεν υπάρχουν πιο αξιόπιστα όπλα και πιο εύκολα στη συντήρηση από την επαναληπτική καραμπίνα, το δίκαννο και το μονοκαννο. Στις επαναληπτικές ο βασιλιάς λέγεται Remington 870 Wingmaster, μετά ακολουθούν οι υπόλοιπες.
 
Τα έχουμε ξανά πει παιδιά. Δεν υπάρχουν πιο αξιόπιστα όπλα και πιο εύκολα στη συντήρηση από την επαναληπτική καραμπίνα, το δίκαννο και το μονοκαννο. Στις επαναληπτικές ο βασιλιάς λέγεται Remington 870 Wingmaster, μετά ακολουθούν οι υπόλοιπες.
Μ'αρεσει η γουιντσεστερ που πετάει μόνη της το φυσίγγιο.... αδράνεια ‼️
 
Μ'αρεσει η γουιντσεστερ που πετάει μόνη της το φυσίγγιο.... αδράνεια ‼️
Ωραία ήταν η ρουφιάνα αλλά δεν παράγεται πια. Τώρα έγινε Winchesteroglou και η ποιότητα πήρε το δρόμο τον αγύριστο. Ενώ η άλλη έχει πουλήσει είκοσι εκατομμύρια κομμάτια σε όλο τον κόσμο αν θυμάμαι καλά. Θα ξεθαβουν 870 οι αρχαιολόγοι όταν πια θα είμαστε εμείς οι αρχαίοι.
 
Ολες χαλια ειναι δε παω τρωνε και ομα συκωτια αχαχαχαχ
Έχουν όμως όπως είπε ο Τζωνυ και κάτι έθιμα για τους μουσαφιρηδες πολύ προχωρημενα. Αν είχανε και γυναίκες λίγο πιο μουρατες θα γινόντουσαν τουριστικός προορισμός.
 
Καλησπέρα .. σκέφτομαι να αποκτήσω τη Remington v3 και ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει αν παίρνει προέκταση φυσιγγίων ?? ευχαριστώ!
Έχω την εντύπωση ότι παίρνει. Μια ερώτηση στον καλκατζάκο που πουλάει προεκτάσεις θα λύσει την απορία.
 
Έχω την εντύπωση ότι παίρνει. Μια ερώτηση στον καλκατζάκο που πουλάει προεκτάσεις θα λύσει την απορία.
Ναι μου είπαν ότι παίρνει απλά δεν έχω δει κάπου η κάποιον να την έχει δοκιμάσει και είπα μήπως το έχει κάνει κάποιος εδώ μέσα για να δούμε πως συμπεριφέρεται το όπλο!! ευχαριστώ πάντως
 
Back
Top