Remington Team

Αν δε κανω λαθος οταν υπαρχουν αυτες οι τρυπες που φαινονται στη φωτο πεταγε αερια στο προσωπο του σκοπευτη. Οι ξυλινες νομιζω δεν εχουν αυτες τις τρυπες. Ειναι οντως θεμα? Οταν την ειχα επωμισει σε οπλοπωλειο ηταν super

ρεμ.jpg
 
Αν δε κανω λαθος οταν υπαρχουν αυτες οι τρυπες που φαινονται στη φωτο πεταγε αερια στο προσωπο του σκοπευτη. Οι ξυλινες νομιζω δεν εχουν αυτες τις τρυπες. Ειναι οντως θεμα? Οταν την ειχα επωμισει σε οπλοπωλειο ηταν super

View attachment 38418
Εχει και συνθετικες φιλε μου χωρις τις οπες.
Η ξυλινη δεν τις εχει, σωστα τα λες. Εχει 2 μπουρια σαν διπλη εξατμιση απο subaru Impreza φτιαγμενο (χιουμορ κανω :) )
 
Εχει και συνθετικες φιλε μου χωρις τις οπες.
Η ξυλινη δεν τις εχει, σωστα τα λες. Εχει 2 μπουρια σαν διπλη εξατμιση απο subaru Impreza φτιαγμενο (χιουμορ κανω :) )
Φιλε απο Καστορια δεν εισαι? Εχουμε γνωριστει. Ειμαι ο Κωστας ο στρατιωτικος. Θυμασαι που καναμε churchill test στο πεδιο βολης? Εγω με fabarm και εσυ με τη remi
 
Ξερει κανεις τι τελικα εγινε με το θεμα με τις οπες αεριων στην πλαστικη v3?
Έχουν καταργηθεί αυτές οι δύο ωπες που φαίνονται στην φωτογραφία σού στις πλαστικές...

Μπήκες στον σωστο τον δρόμο! Μαλλιασε η γλωσσα μου.yel.
Σου δίνω τη δυνατότητα τις άγιες τούτες μέρες να σου ανταλλάξω τη μ2 σου με τη β3... Να κρατήσω εγώ δύο μ2 κ να ξαναπάρεις στα χέρια σου τον αμερικανικό θρύλο... Έλα τώρα που είμαι στις καλές μου :p
 
Φιλε απο Καστορια δεν εισαι? Εχουμε γνωριστει. Ειμαι ο Κωστας ο στρατιωτικος. Θυμασαι που καναμε churchill test στο πεδιο βολης? Εγω με fabarm και εσυ με τη remi
Γεια σου Κώστα!
Τώρα σε κατάλαβα
Ότι θέλεις να ρωτήσεις για την ν3 πες μου .

Καλές γιορτές!
 
Καλημέρα σας και χρόνια πολλά,
Σε Remington 1100 cal 20 χρονολογία υπολογίζω εγώ μάλλον 1980-84 ( δεν είναι εδώ ο μπαμπάς να μου πει σίγουρα, αν θα θυμόταν κιόλας) κάννη 66 cm σταθερό τσοκ improve cylinder, να ρίξω μονόβολα η θα πάρω καμιά κάννη στη μασχάλη, αν τα καταφέρω θα ανεβάσω και φωτό, ευχαριστώ εκ των προτέρων. IMG_20211222_215025.jpgIMG_20211222_212357.jpg
 
Καλημέρα σας και χρόνια πολλά,
Σε Remington 1100 cal 20 χρονολογία υπολογίζω εγώ μάλλον 1980-84 ( δεν είναι εδώ ο μπαμπάς να μου πει σίγουρα, αν θα θυμόταν κιόλας) κάννη 66 cm σταθερό τσοκ improve cylinder, να ρίξω μονόβολα η θα πάρω καμιά κάννη στη μασχάλη, αν τα καταφέρω θα ανεβάσω και φωτό, ευχαριστώ εκ των προτέρων. View attachment 38588View attachment 38589
Περνα λίγο λινέλαιο στα ξύλα να φωτίσουν....κάπως ξερά τα κόβω...ωραίο όπλο ,δε βλέπω το λόγο,να την πάρεις παραμασχαλα‼️
 
Καλημέρα σας και χρόνια πολλά,
Σε Remington 1100 cal 20 χρονολογία υπολογίζω εγώ μάλλον 1980-84 ( δεν είναι εδώ ο μπαμπάς να μου πει σίγουρα, αν θα θυμόταν κιόλας) κάννη 66 cm σταθερό τσοκ improve cylinder, να ρίξω μονόβολα η θα πάρω καμιά κάννη στη μασχάλη, αν τα καταφέρω θα ανεβάσω και φωτό, ευχαριστώ εκ των προτέρων. View attachment 38588View attachment 38589
Μια χαρα τσοκαρισμα για μονοβολα εχει ριξε αφοβα απλα μονοβολα 70Μmm oχι magnum ομως
 
εμενανε σε τετιες σηνθηκες μου πετα σκουριτσες
τι τσοκ εινε αυτο? τριπιτο?
Με το γλυκο νερο της βροχης εμενα δεν ειχε πεταξει τιποτα, με το νερο κ την αρμυρα του βαλτου πεταξε κ μενα σε καποια σημεια κ ηθελε τριψιμο για να φυγει... Γενικα η βαφη δεν ειναι κ οτι καλυτερο για το βαλτο...
Το τσοκ ειναι Kicks Smoke οπως ειπε κ ο φιλος Αλεξανδρος...
 
Back
Top