Remington Team

Έψαχνα για λίγο καιρό για μια δεύτερη καραμπίνα και τελικά κατέληξα στην v3. Καλώς ήρθα στο τιμ λοιπόν. Χτες εκανα το πρώτο μου κυνήγι και όλα πήγαν τέλεια. Πρώτες ντουφεκιες λοιπόν, θα επανέλθω με εντυπώσεις όταν ρίξω το όπλο.
View attachment 34710
Καλορίζικη Μάνο!
 
Έρχεται 76 φουλ 1100 με 70 άρα θαλαμη , θα σκοτώνει η θα έχω θέματα ;;; να παρω κ ενα ζευγάρι σπορτεξ για παν ενδεχομενο ;
Να παρεις ενα τρειλερ να βαζεις τα ανταλακτηκα καλητερα........ Καλοντουφεκο μιτσο
 
Έρχεται 76 φουλ 1100 με 70 άρα θαλαμη , θα σκοτώνει η θα έχω θέματα ;;; να παρω κ ενα ζευγάρι σπορτεξ για παν ενδεχομενο ;
Ελβιέλα να πάρεις :)
Δεν πέρασες το στάδιο της Remingtonίτιδας εσύ ακόμα ;;;;

Και θα σκοτώνει και θα έχεις θέματα.
Εγγυημένα και τα 2.
m0117.gif


Θέλουμε δοκιμές ... καλοτούφεκη !!!
 
Έψαχνα για λίγο καιρό για μια δεύτερη καραμπίνα και τελικά κατέληξα στην v3. Καλώς ήρθα στο τιμ λοιπόν. Χτες εκανα το πρώτο μου κυνήγι και όλα πήγαν τέλεια. Πρώτες ντουφεκιες λοιπόν, θα επανέλθω με εντυπώσεις όταν ρίξω το όπλο.
View attachment 34710
Καλοτουφεκη με Υγεια....περιμενουμε εντυπωσεις απ'ολες τις πλευρες....
 
Έψαχνα για λίγο καιρό για μια δεύτερη καραμπίνα και τελικά κατέληξα στην v3. Καλώς ήρθα στο τιμ λοιπόν. Χτες εκανα το πρώτο μου κυνήγι και όλα πήγαν τέλεια. Πρώτες ντουφεκιες λοιπόν, θα επανέλθω με εντυπώσεις όταν ρίξω το όπλο.
View attachment 34710
Καλορίζικη!
 
Έψαχνα για λίγο καιρό για μια δεύτερη καραμπίνα και τελικά κατέληξα στην v3. Καλώς ήρθα στο τιμ λοιπόν. Χτες εκανα το πρώτο μου κυνήγι και όλα πήγαν τέλεια. Πρώτες ντουφεκιες λοιπόν, θα επανέλθω με εντυπώσεις όταν ρίξω το όπλο.
View attachment 34710
Καλοριζικη Μανο
Έρχεται 76 φουλ 1100 με 70 άρα θαλαμη , θα σκοτώνει η θα έχω θέματα ;;; να παρω κ ενα ζευγάρι σπορτεξ για παν ενδεχομενο ;
Καλοριζικη, να παρεις δυο ζευγαρια το ενα σιγουρα trekking
 
Έψαχνα για λίγο καιρό για μια δεύτερη καραμπίνα και τελικά κατέληξα στην v3. Καλώς ήρθα στο τιμ λοιπόν. Χτες εκανα το πρώτο μου κυνήγι και όλα πήγαν τέλεια. Πρώτες ντουφεκιες λοιπόν, θα επανέλθω με εντυπώσεις όταν ρίξω το όπλο.
View attachment 34710
Καλορίζικη, καλοτουφεκη Μάνο, να την χαρείς!
 
Έψαχνα για λίγο καιρό για μια δεύτερη καραμπίνα και τελικά κατέληξα στην v3. Καλώς ήρθα στο τιμ λοιπόν. Χτες εκανα το πρώτο μου κυνήγι και όλα πήγαν τέλεια. Πρώτες ντουφεκιες λοιπόν, θα επανέλθω με εντυπώσεις όταν ρίξω το όπλο.
View attachment 34710
Ωραίο τουφέκι! Να το χαρείς και να.σε γεμίσει ωραίες κυνηγετικές στιγμές!
 
Όσοι έχετε τιμη v3 για προτείνετε κανένα έξω εργοστασιακό τσοκ. Το θέλω για παπί κυρίως σε μακρινές τουφέκιες. Να μου δώσει κάτι παραπάνω δλδ από το 3αρι μαμά που μου έχουν πει όλοι ότι είναι πολύ καλό τσοκ. Μια πρόταση μέχρι στιγμής είναι το patternmaster code black duck.
 
Όσοι έχετε τιμη v3 για προτείνετε κανένα έξω εργοστασιακό τσοκ. Το θέλω για παπί κυρίως σε μακρινές τουφέκιες. Να μου δώσει κάτι παραπάνω δλδ από το 3αρι μαμά που μου έχουν πει όλοι ότι είναι πολύ καλό τσοκ. Μια πρόταση μέχρι στιγμής είναι το patternmaster code black duck.
Τι αλλο Μανο απο Kicks? Για μακρινες τουφεκιες το Kicks δεν εχει αντιπαλο.
 
Άλεξ ποιο κικς έχεις βρε φίλε ... Το lf το f ή το xf ;
Εχω αυτο για δραμια το xfull μετρημενη συσφιξη 1.01 το buck kicker, παει και τα δραμια πολυ συγκεντρωτικα αλλα και τα απλα σκαγια.
Για lf λες αλεξ;
Αν παρεις smoke παρε full αν παρεις σαν το δικο μου παρε xfull, το smoke βγαινει μεχρι full
 
Καλησοερα!εχω μια 1187 premier light contour με 71 εκ. κανη.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος,χρονια τωρα.Κυνηγαω τσιχλα,τρυγονι,φασσα.Σχεδον παντα με τσοκ 3.Τα τσοκ ειναι τα δικα της,δεν εχουν αλκαχθει ποτε.Σορρυ για τη (χαζη) ερωτηση :τα τσοκ θελουν καποια στιγμη αλλαγη;χαλανε δηλαδη;μπορει με τη χρηση να εχουν φθαρει κ να πρεπει να τα αλλαξω μετα απο τοσα χρονια;
 
Back
Top