Remington Team

Πιθανότατα πρόκειται για το Remington europa κατασκευασμένο από την ιταλική εταιρεία batista rizzini1st national bank near me[/
Μάλλον κάτι τέτοιο φίλε κάποιο όπλο φασόν.
Υπέθεσα κάποιο bernadelli , άλλο ένα όπλο βασισμένο στο 1100 δεν περπάτησε όμως? Στην Ευρώπη κυρίως.
https://oplotechniki.gr/-/1173-bernardelli-vincent.html
 
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος αν η κάννη από την 870 η slug ταιριάζει στην 11 87??
Η 870 δεν ειναι χραπα χρουπα?? Η 11 87 ειναι αεριων οποτε η καννη αν ταιριαζει θα θελει κ τρυπες αεριων......δεν ξερω αν γινεται απο καποιον αυτη η δουλεια!
 
Η 870 δεν ειναι χραπα χρουπα?? Η 11 87 ειναι αεριων οποτε η καννη αν ταιριαζει θα θελει κ τρυπες αεριων......δεν ξερω αν γινεται απο καποιον αυτη η δουλεια!
Κατάλαβα τι λες αυτό δεν το είχα σκεφτεί με τις τρύπες!!!
 
Απο την κίνηση που εχει εδω, βλέπω πως ...ξεψυχάει η R στην Ελλαδα.
Απο περιέργεια θα ήθελα να μάθω αν πουλιώνται 10 καινουργια το χρονο.
Άστα να πάνε Ποσειδώνα , εδώ ξεψυχάει όλη η χωρα η ρεμ θα έμενε απέξω ? ...Πάντως εχει πολύ καλά τουφεκιά η εταιρία !
 
Άστα να πάνε Ποσειδώνα , εδώ ξεψυχάει όλη η χωρα η ρεμ θα έμενε απέξω ?
Η Χώρα ξεψυχάει αλλά έχει ακόμη τα ...ζουμιά της για τους επιτήδειους ανεπάγγελτους/ κηφήνες
Βλέπεις τι γίνεται για την εξουσία/ κουτάλα.
Στην μπάντα οι ιδεολογίες και οι ηθικοί φραγμοί.
Εμείς να κυβερνάμε και "οι άλλοι να πάνε να γ.....ούνε" που έλεγαν κάτι ψυχές στις ...παράγκες τους.
 
Η Χώρα ξεψυχάει αλλά έχει ακόμη τα ...ζουμιά της για τους επιτήδειους ανεπάγγελτους/ κηφήνες
Βλέπεις τι γίνεται για την εξουσία/ κουτάλα.
Στην μπάντα οι ιδεολογίες και οι ηθικοί φραγμοί.
Εμείς να κυβερνάμε και "οι άλλοι να πάνε να γ.....ούνε" που έλεγαν κάτι ψυχές στις ...παράγκες τους.
Οι κηφήνες φίλε Πωσειδωνα παίζουν ξύλο στα πάνελ για εμάς αλλά όταν εμείς τους ζητήσουμε ένα ρεντ ντοτ για το κυνήγι του αγριόχοιρου μας λένε αμέσως όχι .
ΥΓ: Μια ρεμ δεν σου λέει ποτέ όχι !!! .big smile.
 
Οι κηφήνες φίλε Πωσειδωνα παίζουν ξύλο στα πάνελ για εμάς αλλά όταν εμείς τους ζητήσουμε ένα ρεντ ντοτ για το κυνήγι του αγριόχοιρου μας λένε αμέσως όχι .
ΥΓ: Μια ρεμ δεν σου λέει ποτέ όχι !!! .big smile.
Και η δικιά μου (11-87 premier) δεν μου έχει χαλάσει χατίρι.
Μόνο που δεν φέρνει τα πουλιά πολύ ....κοντά!!!!!! :)
 
Και η δικιά μου (11-87 premier) δεν μου έχει χαλάσει χατίρι.
Μόνο που δεν φέρνει τα πουλιά πολύ ....κοντά!!!!!! :)
Δεν γίνεται να πούμε στους κηφήνες που νοιαζοντε για εμάς να τα φέρουν πιο κοντά ? .sarcastic. Τι άλλο να κάνει και καημένη η ρεμ .big smile..
Εκτός απο το ότι είναι επιρρεπής στην οξείδωση κατά τα άλλα είναι τίμια , από την άλλη με πέντε κατοστάρικα τι παραπάνω πρέπει να ζητήσουμε ?
 
Η rem γενικά δείχνει μια υποτονική πλέον παρουσία στα λειοκαννα της.Τυγχαινει να ενδιαφέρομαι για ένα συγκεκριμένο μοντέλο και βλέπω ότι η εδώ αντιπροσωπεία της η diamanco χωλαινει να φέρει και τα λιγοστά όπλα που φέρνει.Στην από εκεί μεριά οι συνάδελφοι παραπονιούνται ότι πλέον ακόμη και οι μεγάλες κυνηγετικές αλυσίδες δεν έχουν σε στοκ λειοκαννα μοντέλα της εταιρείας η οποία διαβεβαίωσε ότι από μέσα Αυγούστου και μετά θα υπάρξει νεος αριθμός διαθέσιμων όπλων.Η σειρά pro μάλλον δεν θα πατήσει ούτε φέτος Ελλάδα από ότι φαίνεται μιας και η εγχώρια αγορά της Αμερικής σκουπίζει τα λιγοστά όπλα που παράγονται.
 
Η rem γενικά δείχνει μια υποτονική πλέον παρουσία στα λειοκαννα της.Τυγχαινει να ενδιαφέρομαι για ένα συγκεκριμένο μοντέλο και βλέπω ότι η εδώ αντιπροσωπεία της η diamanco χωλαινει να φέρει και τα λιγοστά όπλα που φέρνει.Στην από εκεί μεριά οι συνάδελφοι παραπονιούνται ότι πλέον ακόμη και οι μεγάλες κυνηγετικές αλυσίδες δεν έχουν σε στοκ λειοκαννα μοντέλα της εταιρείας η οποία διαβεβαίωσε ότι από μέσα Αυγούστου και μετά θα υπάρξει νεος αριθμός διαθέσιμων όπλων.Η σειρά pro μάλλον δεν θα πατήσει ούτε φέτος Ελλάδα από ότι φαίνεται μιας και η εγχώρια αγορά της Αμερικής σκουπίζει τα λιγοστά όπλα που παράγονται.
Είχα 1100 πλαστική 1187 και v3 και από την εμπειρία μου έχω να πω εάν εξαιρέσουμε την βλητική απόδοση είναι πολύ υπερτημημενα όπλα για την Ελλάδα.Δεν νοείται ένα όπλο που πωλείται 600 ευρώ έξω να έρχεται εδώ 1300, και αυτός είναι ο λόγος που δεν περπατάει η ρεμ.Ενα όπλο με μόνο βλητική στα υπέρ και με διάφορα μειονεκτήματα δεν μπορεί να κάνει 1300 ευρώ . Φανταστείτε να είχε την τιμή που έχει έξω ποιος θα επερνε Baikal stoeger και διάφορα άλλα αμφιβόλου ποιότητας τούρκικα όπλα
 
Απο οτι εχω καταλαβει στην αμερικανικη αγορα οτι βγει απο remington V3 το εξαφανιζουν. Αρα λογικο να αργησουν να ερθουν εδω νεα οπλα και μαλλον για να συμβαινει κατι τετοιο, σε μια τοσο απαιτητικη αγορα κατι καλο θα κανει και αυτη η παλιοremington αυτη την περιοδο.Παντως η αληθεια ειναι οτι αν ενδιαφερομουν για ημιαυτοματη καραμπινα η pro θα ηταν πολυ ψηλα στις επιλογες μου.
 
Back
Top