Remington Team

Οχι ...απλά αλλάζεις κοντάκι και βάζεις ενα tactical και γίνεται κοντό 870
Δεν με καταλαβες...με πειραζει που το δειχνει σαν προτερημα το drilled and tapped σε τετοιο κοντο οπλο.
Σαν να μου εδινε ξυραφακια για τις μασχαλες μου...o_O
 
Δεν με καταλαβες...με πειραζει που το δειχνει σαν προτερημα το drilled and tapped σε τετοιο κοντο οπλο.
Σαν να μου εδινε ξυραφακια για τις μασχαλες μου...o_O
Γιατί το λες αυτό? Η 870 είναι μια πλατφόρμα που μπορείς να την τροποποιήσεις ανάλογα των περιστάσεων.
 
Γιατί το λες αυτό? Η 870 είναι μια πλατφόρμα που μπορείς να την τροποποιήσεις ανάλογα των περιστάσεων.
Συμφωνω μαζι σου Γιωργο αλλα δεν μιλαω για το οπλο συγκεκριμενα.
Μιλαω για την διαφημηση, προσβαλει νοημοσυνη!

"our new car model...with a full size spare wheel"

Mε πιανεις?
 
Συμφωνω μαζι σου Γιωργο αλλα δεν μιλαω για το οπλο συγκεκριμενα.
Μιλαω για την διαφημηση, προσβαλει νοημοσυνη!

"our new car model...with a full size spare wheel"

Mε πιανεις?
Διαφήμιση είναι...να μην το πει ? :) ( μην το συζητάς καθόλου το θέμα ρεζέρβα...ξέρεις τι είναι να πληρώνεις suv και να βγάζεις ρεζέρβα και να ανακαλύπτεις το λαστιχάκι του ποδηλάτου? )
 
Να μην το πει γιατι το drilled and tapped σε 13 ιντσες λειοκανο ειναι ασχετο!

Σαν να διαφημιζεις ξιφολογχη για Barrett 50cal
Απλά περιγράφει την διαδικασία παραγωγής του ;) :
  • Drilling refers to creating a smooth hole in a material with a drill and motor.
  • Tapping is the action that creates a thread into the side of the hole.
... και απ'ότι καταλαβαίνω, δεν είναι λειόκαννο! Για τα Rem 870 υπάρχουν ραβδωτές κάννες, π.χ. ως ανταλλακτικό.
 
Να μην το πει γιατι το drilled and tapped σε 13 ιντσες λειοκανο ειναι ασχετο!

Σαν να διαφημιζεις ξιφολογχη για Barrett 50cal
Κάνεις λάθος..η βάση ειναι ετοιμη για ρειλ... αν βαλω καννη 50 εκατοστά και ενα κοντακι κανονικού μεγέθους τότε ναι το ρειλ το χρειάζομαι... αρα ειναι θετικό οτι είναι ετοιμη η βάση για σκοπευτικό. ( αν ειναι να στεναχωριέσαι βαλε ενα saddle mount να τελειώνει το θέμα :) ).
 
Back
Top