Remington Team

Λόγο covid δεν δουλεύουν φουλ αλλά έχουν περιορισμένη παραγωγή...

Πάρε τηλ στον Στέφανο Μαστοράκο το λέει και στο βίντεο του στην παρουσίαση της Ρεμί
Πήρα.Δεν ήξερε ...άλλο τι λέει στο βίντεο...του είπα να του δώσω προκαταβολή και να μου κλείσει ένα όπλο και δυστυχώς δεν μπορούσε να μου εγγυηθεί ότι όντως αργά η γρήγορα θα το έχω στα χέρια μου.Μιλησα και με μεγάλα καταστήματα Αθήνας...το μόνο που μου είπαν είναι ότι περιμένουμε...Η diamanco μου είπε να τους ξαναενοχλησω Μάιο μήπως έχουν κάποια ενημέρωση για το θέμα...
 
Πήρα.Δεν ήξερε ...άλλο τι λέει στο βίντεο...του είπα να του δώσω προκαταβολή και να μου κλείσει ένα όπλο και δυστυχώς δεν μπορούσε να μου εγγυηθεί ότι όντως αργά η γρήγορα θα το έχω στα χέρια μου.Μιλησα και με μεγάλα καταστήματα Αθήνας...το μόνο που μου είπαν είναι ότι περιμένουμε...Η diamanco μου είπε να τους ξαναενοχλησω Μάιο μήπως έχουν κάποια ενημέρωση για το θέμα...
Ζήσε Μάη.
 
Υπαρχει καποιος φιλος που εχει χρησιμοποιησει αλλο πελμα εκτος του super cell σε συνθετικο κοντακι ειτε σε V3 ειτε σε 1100/11-87??
Η Shu βγάζει ανταπτορες και πέλματα για μπενελι κομφορτ και με φάλτσο για το πιτς,δεν ρωτάς μήπως βγαίνει για Ρεμι.
 
Back
Top