Pointer

γιασας παιδεςςςς,,χθες απωκτησα μια ποιντερινα 2,5 ετων με πωλη καλο pedigree .shake hands. και κυνηγημενω σκυλακι στην μπεκατσα κτλ .my man. πιστευω θα παρη στην καρδιαμου μια θεση να μου αναπληρωση την απωλεια του πρωσφατου θανατου της δικιασμου ποιντερινας που την μιαζη κιωλας αρκαιτααα,,,σιγα σιγα γνωριζωμαστε με την ΜΕΛΙΤΑ και δηχνη να εχη πωλη καλο χαρακτηρα, υπακουη κτλ.shake hands.ΥΓ ευχωμαι να γεραση στα χεριμουυυthe grill house wilmington north carolina .my man.
γιασας παιδεςςςς,,χθες απωκτησα μια ποιντερινα 2,5 ετων με πωλη καλο pedigree .shake hands. και κυνηγημενω σκυλακι στην μπεκατσα κτλ .my man. πιστευω θα παρη στην καρδιαμου μια θεση να μου αναπληρωση την απωλεια του πρωσφατου θανατου της δικιασμου ποιντερινας που την μιαζη κιωλας αρκαιτααα,,,σιγα σιγα γνωριζωμαστε με την ΜΕΛΙΤΑ και δηχνη να εχη πωλη καλο χαρακτηρα, υπακουη κτλ.shake hands.ΥΓ ευχωμαι να γεραση στα χεριμουυυthe grill house wilmington north carolina .my man.
Καλότυχη να είναι Σάκη και σου εύχομαι μια όμορφη κυνηγετική πορεία μαζί!
 
σας ευχαριστω ολουσας απο καρδιας για τα καλασας λογιαααα .shake hands. αρχησαμε να γνωριζωμαστε σιγα σιγα, την κανο βωλτα στο κτημα με ενα σχηνι 5 6 μετρων διωτι δεν ειναι περιφραγμενω,, την ουρατης αρχησε να μου την κουναη και να με γλυφη τα χερια που θα παη πιστευω θα την βγαλω ΓΚΟΜΕΝΑΑΑ .my man. .very funny.
 
και μια γενα ενως κωλητουμου που κυνηγαμε χρονια μαζιιιιιι,,με εναν καφε δανεζικο ποιντερα που εχη γραμες απο εκη .shake hands. 8 κουταβια και ολα υγειεστα εως στιγμης,,3 καφε και 5 ασπρα καφε .shake hands. δυστιχως ολα δωσμεναααααα:( απλως θαυμαστετααααα.shake hands.
 
Μονόχρωμα καφέ θυμάμαι είχε το εκτροφείο de la pelineo στη Χίο, δεν ξέρω αν ήταν δανεζικα αίματα?
https://m.facebook.com/pages/category/Personal-Blog/Della-Pelineo-Pointer-191893321253935/
Το πρώτο μαύρο νομίζω το χε φέρει ο Ντουλος τον Jazz .
φιλεμου κωσταντινε ηπαμε μωνοχρομο ,, μπηκα και ειδα αλα καμια σχεση .think. εαν κανω λαθως πεστουμουυυυ νασαι καλαααααα
 
φιλεμου κωσταντινε ηπαμε μωνοχρομο ,, μπηκα και ειδα αλα καμια σχεση .think. εαν κανω λαθως πεστουμουυυυ νασαι καλαααααα
Τα πλύνε με χλωρινη φαίνεται .sarcastic. είπα είχε στο μυνημα παραπάνω πριν καμία 15 χρόνια και βάλε, δεν ξέρω τι κάνει τώρα δεν έχω Facebook. .yel.
 
Back
Top