Pointer


Το ποντάρισμα στα πρώτα δευτερόλεπτα και η φάτσα στα 3:45 αγαπημένες στιγμές σε αυτό το βιντεάκι που αξίζει να δείτε στο σύνολό του. Με διαφορά η αγαπημένη μου φυλή και σίγουρα μία από τις καλύτερες φυλές!!
 
Το κείμενο το είχα γράψει πέρυσι οταν έφυγε ο ποιντερας μου.
ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ

@gianniscorfu ΣΤΙΣ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΣΤΙΣ 16:23#476851
Καλησπερα. Έφυγε σήμερα για τα κυνηγοτοπια του ουρανου,σε ηλικία 15 χρονών, ο ποιντερας μου. Απο χθες είχε παρουσιασει αστάθεια και σήμερα το πρωι που ξαναπηγα να τον δω ηταν η πρωτη φορά που με κοίταζε μέσα στα ματια με αυτό το βλεμα,ηταν σαν να μου έλεγε :ήρθε η ωρα να φύγω:. Καθησα κοντά του περιπου 2 ώρες χαιδευοντας τον στο κεφάλι και σε καποια στιγμη γύρισε με κοίταξε έκλεισε τα ματια και “έφυγε”. Όσο και να προετοιμαζομουν καιρό τώρα γι’αυτη τη μερα,τελικά δεν ήμουν έτοιμος. Τον είχα απο 6 μηνών και όλα αυτά τα χρονια γραψαμε παρα πολλα χιλιομετρα αναζητώντας τις βασίλισσες, ποτε δεν είπε όχι οτι καιρό και να ειχε,σε οποίο μέρος και αν πήγαμε. Βέβαια οι βασίλισσες ηταν το μεγαλο πάθος του. Μαζί του έζησα μαγικές στιγμές κάτι το οποίο δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει,ηταν μοναδικος ο τρόπος ο οποίος έβρισκε τις βασίλισσες όπου και να ήταν κρυμμένες. Τον εθαψα στο αγαπημένο του μπεκατσοτοπι,εκεί που αναμετρήθηκε πολλές φόρες με τις βασίλισσες. Τώρα ξέρω πως όταν πηγαίνω εκεί, θα είναι κάπου εκεί γύρω και θα κυνηγάει.
“Σ’ευχαριστω για τις στιγμές που μου χαρισες, δεν πρόκειται να σε ξεχάσω ποτέ”
JjZFnSe.jpg
 
Φτου φτου, πάντα μαρεσουν τα πρωιμα κουτάβια και αυτό έχει καλά στοιχεία ανοίγματα ωραία έρευνα για την ηλικία του
Καλοριζικο και καλοτυχο φίλε.
 
γιασας παιδιααα θα κανω μια μικρη ανασκωπιση με τα τελαυταια δυο θυλικα ποιντερακια που ειχα η μια η ασπρωμαβρη απεβιωσε σε ηλικια 8 ετων απο καρκινω,,μετα απο επανελιμενα χειρουργιαα,,ποιντερ με ολη την σημασιαααααααα γραμες delbento,, και η σημερηνη γκομενητσαμου η ναρα αντηκατεστησε την dvra ερηξα παρα πωλη δουλια για να βγη ενα δυνατο σκυλακι και να μου βγαζη τα γουστααα,,ωπος και ολαμου τα σκυλια παντα ειχα σχεση και εχω δυνατη μαζιτους,,οτι δωσης θα παρηςςςςς σκυλι χωρις δουλιααααα μην αναμενης απωτελεσματααα,,,δωσε αγαπη και θα παρης τα 3πλα και βαλεεεεεε,,,εγω πλεων χωρις να υπερβαλω μιλαω με τα ματια με το σκυλακιμου και με τα χεριαμου παρα με το στωμα,,και καπιες φωτοοοο

image hosting services


pic host


adult photo sharing


click image upload


image hosting more than 5mb


free image uploader


screen capture windows και η σημερινη γκωμενιτσαμουυυυυ

image hosting without registration


image hosting site over 5mb


free image hosting


host image online


upload a picture


image hosting over 5mb


how to use print screen

picture hosting
οτι δωσηςςς θα παρηςςςςςς
 
γιασας παιδεςςς τετειες μερες γιορτινες ειπα να κανω ενα δωρακι σε μενα και την ποιντεριναμουυυυυ,,ετσι την εβαλα για ζευγαρωμα με ενως φιλουμου,,, κιαυτος τρελομπεκατσαςςς,,2 ετων ο αρσενικος και η δικιαμου 4,5 ετων,, τωρα δεν θελω να γραφω πωλα λογια για μωρφολογιες και χαρτια αλα ο ποιντερας κραταη απο καλες γραμες και για την ηλικιατου τα παη πωλη καλα στο κυνηγιιιι,,εας ελπισουμε να παη η γενα καλααα.shake hands.

upload image online


photo sharing


upload gambar
 
image uploadingγιασας παιδες,,τελικα πριν 3μερες γεννησε η ποιντεριναμου εναν αρσενικαρο,,η εγκημωσινητης ητανε ωμαλη και σε 61 ημερες γεννησε,,αλλα ευτυχως η δυστηχως εκανε μωνο αυτων τον μουργο,,,βασικα ενα θα κρατουσα εγω και ενα ο φιλωσμου που ειχε τον αρσενικο,,τωρα το τι εγηνε και εκανε μωνο ενα δεν ξερω τι να πωωωω,,παντως η μανα χερι ακρας υγειαςςςς,τρωη πινη και ειναι ζωηρη και ειναι το μυαλοτης ειναι συνεχεια στο κουταβι ,,,,μηλησα και με τον κτηνιατρο και μου ειπε πως επρεπε κανονικα στην αρχη της εγκημωσηνις να καναμε εναν υπερηχω για να ξεραμε τι μας γινεται ,,και μου ειπε μην σου φεναιτε παραξενω που εκανε ενα μωνο,,,παντως η ποιντερινα αρχησε να καθαριζη μερα με την μερα μετα την γεννατης και ειναι οκ οκ σας παραθετω τον μουργο εν ωρα υπνουυυυυ.tired.image uploading
 
Χαχα ακόμα δεν βγήκε άρχισε τις ξάπλες! Να είναι υγιής και δυνατός για να σου χαρίσει πολλές χαρές!
 
Back
Top