Perazzi

Περιεργες μου φανηκαν και μενα, αλλα στο τελος του βιντεο τα καιγε. Εκτος αν ηταν μονταζ και ηταν τα μονα καμμενα αυτα.

Δλδ σημασία για σένα έχει να τα καίει και ας επωμίζει την μια στο χέρι και την άλλη στον ώμο? Και έδωσε και 15.000 το υπολογίζω κοντά..
 
Οχι, αλλα δεν ειναι περιεργο να κανει τετοιες επωμισεις, και στο τελος να ειναι αποτελεσματικος;

Οχι.. Γιατί δεν δείχνει σταθερότητα αυτό το πράγμα.. Και γω προχθές καθόμουν στο Σχιστό και μαλακιζόμουν και τουφέκαγα πιάτα ανενεπώμιστος και τα έσπαγα.. Τι σημαίνει οτι θα τα σπάω συνέχεια? Βασικά ο συγκεκριμένος έπρεπε να κάνει μερικά μαθήματα να μάθει να κάνει μια σταθερή επώμιση γιατί έτσι την μια μέρα θα του έρχεται το όπλο και την άλλη οχι.. Αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη εμένα.
 
Οχι.. Γιατί δεν δείχνει σταθερότητα αυτό το πράγμα.. Και γω προχθές καθόμουν στο Σχιστό και μαλακιζόμουν και τουφέκαγα πιάτα ανενεπώμιστος και τα έσπαγα.. Τι σημαίνει οτι θα τα σπάω συνέχεια? Βασικά ο συγκεκριμένος έπρεπε να κάνει μερικά μαθήματα να μάθει να κάνει μια σταθερή επώμιση γιατί έτσι την μια μέρα θα του έρχεται το όπλο και την άλλη οχι.. Αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη εμένα.
Συμφωνώ απόλυτα.. πρώτα μαθαίνεις να περπατάς και μετά να τρέχεις..οι αρχικές επωμισεις του είναι εντελώς λάθος τραβώντας το οπλο πίσω λες και του λείπουν 10 εκ από το κοντάκι .buy buy.
 
Οχι.. Γιατί δεν δείχνει σταθερότητα αυτό το πράγμα.. Και γω προχθές καθόμουν στο Σχιστό και μαλακιζόμουν και τουφέκαγα πιάτα ανενεπώμιστος και τα έσπαγα.. Τι σημαίνει οτι θα τα σπάω συνέχεια? Βασικά ο συγκεκριμένος έπρεπε να κάνει μερικά μαθήματα να μάθει να κάνει μια σταθερή επώμιση γιατί έτσι την μια μέρα θα του έρχεται το όπλο και την άλλη οχι.. Αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη εμένα.

Καθολου ταπεινη ;)
 
Λόγω ότι πέρσι σχεδόν κάθε εβδομάδα ήμουν στο σκοπευτήριο αποφάσισα να πάρω ένα ποιό (καθαρόαιμο) όπλο από αυτά που έχω και έπαιζα.
Ψάχνοντας και μέσω γνωστού πήρα ένα ΜΧS με 81cm , τσοκ, ρυθμιζόμενο κοντάκι και 11-7 ρίγα .
Δεν έχω προλάβει να το ρίξω στο σκοπευτήριο αλλα από δύο φορές που το έριξα στο βουνό το όπλο είναι αλλού. Αν και βαρύ σε σύγκριση με τά άλλα που έχω κουνάει ΠΆΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ , έχει τρομερή σκοπευτική γραμμή και η αίσθηση της σκανδάλης είναι άπαιχτη.δοκίμασα πριν το πάρω και άλλα τρία.
ενα granditalia ένα MX2-L και ένα MX-8 όλα 75CM. ζυγίστηκα ανάμεσα στο MX2-L και στο MXS
 
Back
Top