Perazzi MX-8 / 2000 ή Krieghoff K80 ή Beretta DT-11

Ποιο από τα τρία;

  • Perazzi MX-8/2000

  • Krieghoff K80

  • Beretta DT-11


Results are only viewable after voting.
Με μπερδεύετε τώρα....δηλαδή καλύτερο από το Perazzi;;;

εντάξει .......... το έχουμε ξεχειλώσει ....... ελέω κορονοιού βεβαίως - βεβαίως.

οι διαφορές στα συγκεκριμμένα όπλα δεν νομίζω ότι είναι ορατές από εμάς.

όποιο και να έχεις .......... είσαι ένας ευτυχισμένος ............ τουφεκαλεύρης................ .yel. .yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
 
Σε αυτή την κατηγορία όπλων όποιο και να είχα θα πέταγα από την χαρά μου.Ομως ρε παιδιά πόσοι μπορούν να αποκτήσουν ένα τέτοιο όπλο σε αυτή την χώρα ;δεν έχω ρίξει με κανένα από τα παραπάνω .Εάν μου δινόταν η ευκαιρία να ρίξω με κάποιο από τα τρία,θα ήθελα να ρίξω με ένα K,εάν μπορούσα να αγοράσω ένα θα αγόραζα το DT .
 
Ξέρετε όμως τι βλέπω;;; σε ξένα site σύγκριση ΜΧ8 με ΑSE90, σύγκριση ΜΧ8 με DT10, σύγκριση ΜΧ8 με DT11.....όλα αλλάζουν αλλά ΜΧ8 ίδιο .sarcastic.

βεβαια και τα άλλα πανέμορφα...think.
Φτιαχτηκε για να νικαει φιλε , εχει κατι το μαγικο αυτο το οπλο , ακρως εθιστικο , μονο με γαντια κ μασκα το αγγιζεις με κινδυνο απωλειας περιουσιας
 
Ξέρετε όμως τι βλέπω;;; σε ξένα site σύγκριση ΜΧ8 με ΑSE90, σύγκριση ΜΧ8 με DT10, σύγκριση ΜΧ8 με DT11.....όλα αλλάζουν αλλά ΜΧ8 ίδιο .sarcastic.

βεβαια και τα άλλα πανέμορφα...think.
Είναι το μοναδικό που σχεδιάστικε και κατασκευάστικε το 1968 και μέχρι σήμερα είναι το ίδιο και απαράλαχτο και όμως πρωταγωνιστεί σε όλα τα τερέν! Και όχι μόνον αυτό, αλλά και όπλα που κατασκευάστικαν το 68 και 70 ακόμα συναιχίζουν και ρείχνουν απροβλημάτιστα!!! Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει άλλο που να το έχει κάνει αυτό!
Κάποτε κυριαρχούσαν τα Β25, μετά τα Filli Gamba & Rotweill, κάποτε τα Franchi κάποτε τα 680 τα 10και και. Αλλά όλα αυτά ΚΑΠΟΤΕ!
 
75 εκατοστα...τσοκακια...step up.. adjustable...excibition.. customize.....Mexico..... βάλτα όλα μαζί με τις σωστές λέξεις που πρέπει να προσθέσεις και βγήκε ..χαχαχα
Βγήκε. Αν το παίρνεις από Ελλάδα ,ξέρω και ποιανού είναι.:).
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!
 
Back
Top