Lanber Team

Είσαι ευχαριστημένος;μου αρέσει και σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του
Απλά θα σου πω ότι είχα σκοπό να πάρω το browning 525 και όταν από γνωστό το κυνήγησα δύο φορες άλλαξα γνώμη άρδην. Είναι οπλαρα με ντουφεκιες που δεν φαντάζεσαι και με τα δικά του τσοκ...
 
Απλά θα σου πω ότι είχα σκοπό να πάρω το browning 525 και όταν από γνωστό το κυνήγησα δύο φορες άλλαξα γνώμη άρδην. Είναι οπλαρα με ντουφεκιες που δεν φαντάζεσαι και με τα δικά του τσοκ...
Ευχαριστώ πολύ Πέτρο
 
Κύριε Ηρακλή έχετε εικόνα για το παραπάνω δίκανο;
Σαν εταιρια εχει πολυ καλα σχολια....αξιοπρεπες δικανο για τα λεφτα του....απο κει και περα το εχω ξαναπει πολλες φορες σε τετοια χρηματικη κατηγορια αποφευγουμε αυτοματισμους και μονες σκανδαλες.
 
καλησπερα ξερεται που μπορω να βρω ελατηριο επαναταξης για καραμπινα lanber
Καλησπέρα κάνε ένα τηλεφωνικό στο αντιπρόσωπο στην Κρήτη, πολύ καλός άνθρωπος και επαγγελματίας
https://www.artemis-sport.gr/
 
Κυνηγαω με ενα S/P Lanber 2082 66εκ. καννες, μονοσκανδαλο με επιλογεα στην ασφαλεια, απλους εξωλκεις, σταθερο τσοκαρισμα 2-4 και αυλους 18.4. Καλοζυγισμενο τουφεκι, ομορφο και με πολυ ωραιες τουφεκιες. Λιγο κουραστικο στο πολυωρο περπατητο θα ελεγα (περιπου 3.5kg γεματο) αλλα με ανυπαρκτη ανακρουση μεχρι τα 34gr φυσιγγια που εχω ριξει ως τωρα. Αγοραστηκε καινουριο περσυ στα 700ε και αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω. Αν καποιος θελει ενα απλο, φθηνο και αξιοπιστο δικαννο αλλα θελει καλυτερο φινιρισμα και ομορφια παιρνει Lanber εναντι καποιου Baikal που ειναι εξισου σκυλια αξιοπιστιας. Στο κρατημα θυμιζει αρκετα το Beretta 686 Silver Pigeon.
 
Last edited:
Έχω το lanber 2085 ξέρω ότι έχει τσοκαρισματα 2-4.Δεν έχω περεταιρω στοιχεία γτ το αγόρασα μεταχειρισμένο.Ξερει κάποιος αυλό και βάρος που μάλλον είναι πάνω από 3.200 λόγω ατσαλινης βάσης?
 
Έχω το lanber 2085 ξέρω ότι έχει τσοκαρισματα 2-4.Δεν έχω περεταιρω στοιχεία γτ το αγόρασα μεταχειρισμένο.Ξερει κάποιος αυλό και βάρος που μάλλον είναι πάνω από 3.200 λόγω ατσαλινης βάσης?
Κωστα το 2085 ειναι ιδιο με το δικο μου (2082). Η μονη διαφορα μεταξυ τους, ειναι οτι το 2085 εχει αυτοματους εξωλκεις. Διαβασε πιο πανω τα χαρακτηριστικα του δικου μου. Ελπιζω να σε βοηθησα.
 
Έχω το lanber 2085 ξέρω ότι έχει τσοκαρισματα 2-4.Δεν έχω περεταιρω στοιχεία γτ το αγόρασα μεταχειρισμένο.Ξερει κάποιος αυλό και βάρος που μάλλον είναι πάνω από 3.200 λόγω ατσαλινης βάσης?
Καλησπέρα συνάδελφε. Πέρνα από τη σχετική ενότητα να μας συστηθείς και να σε γνωρίσουμε.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-589#post-672565
 
μου αρεσει η γραμμη των lanber...αλλα με χαλαει που δεν δινει τσοκακια στις καννες και ερχεται με σταθερα τσοκαρισματα (δινει μονο στη μια κανη αν θυμαμαι καλα σε ενα μοντελο)....κριμα...εχουμε αλλη επιλογη στο ιδιο μπατζετ με αυτα;
 
μου αρεσει η γραμμη των lanber...αλλα με χαλαει που δεν δινει τσοκακια στις καννες και ερχεται με σταθερα τσοκαρισματα (δινει μονο στη μια κανη αν θυμαμαι καλα σε ενα μοντελο)....κριμα...εχουμε αλλη επιλογη στο ιδιο μπατζετ με αυτα;
Στο 2085 νομιζω εχει με σταθερα τσοκ σε αλλα μοντελα εχει τσοκ κανονικα κοιτα σε μεταχηρισμενα κατι θα βρεις
 
μου αρεσει η γραμμη των lanber...αλλα με χαλαει που δεν δινει τσοκακια στις καννες και ερχεται με σταθερα τσοκαρισματα (δινει μονο στη μια κανη αν θυμαμαι καλα σε ενα μοντελο)....κριμα...εχουμε αλλη επιλογη στο ιδιο μπατζετ με αυτα;
Κοίτα σε lanber.( αυτό με το ένα τσοκ δεν παίζεται, γενικά απίστευτες τουφεκιές και ποιότητα για αυτήν την κατηγορία, μακράν πολύ πιο ανωτέρα από τουρκικά. ) δεν θυμάμαι τι σπιρωμα τσοκακια φοράει? Θυμάται κανένας?
 
Κοίτα σε lanber.( αυτό με το ένα τσοκ δεν παίζεται, γενικά απίστευτες τουφεκιές και ποιότητα για αυτήν την κατηγορία, μακράν πολύ πιο ανωτέρα από τουρκικά. ) δεν θυμάμαι τι σπιρωμα τσοκακια φοράει? Θυμάται κανένας?
Μάλλον αναφέρεσαι στο 2077 hunter... Αυτό είναι στα 1300 ευρώ.... Το fausti class sl στα 1550 φαίνεται πιο προσεγμένο... Εχει κάποιος άποψη για τα fausti;..
 
Back
Top